او ام پی فینکس

خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

همایون پسربچه اینستاگرامی کیست؟ دلیل دستگیری او مشخص شد

پلیس فتا نوجوان 13 ساله را دستگیر کرد. همایون پسربچه اینستاگرامی که محتوای ویدیویی انتشار می‌داد، به همراه دو دختر همراهش، مجرم شناخته شد.

مستر بلیط

معاون پلیس فتا، سرهنگ رامین پاشایی از ورود پلیس فتا به پرونده‌ی همایون پسربچه اینستاگرامی خبر داد. او همچنین توضیحاتی راجع به دو دختر نوجوان دیگر که در ویدیوها حضور دارند ارائه داد: این نوجوانان به مراکز قضایی احضار و تفهیم شدند و مراجع قضایی برای آنها قرار مجرمیت صادر کرده است.

افراد دخیل در پرونده همایون پسربچه اینستاگرامی هم مجرم‌اند

همایون فلاحی  که بیشتر از 13 یا 14 سال سن ندارد، با ویدیو‌های عجیب و  خارج از عرف، توانست در فضای مجازی دیده شود و بیش از 400 هزار مخاطب پیدا کند. او در اغلب ویدبوهایی که در صفحه‌اش منتشر می‌شد به همراه 2 دختر نوجوان دیگر دیالوگ‌هایی که مناسب این رده‌ سنی نیست را به زبان می‌آورد. حالا با ورود پلیس فتا به این پرونده باید دید که سرانجام پرونده همایون پسربچه اینستاگرامی چه می‌شود؟

همایون پسربچه اینستاگرامی کیست و چرا دستگیر شده است؟

سرهنگ پاشایی، معاون پلیس فتا گفت: چون موضوع مربوط به نوجوانان است، هدف ما بیشتر ارشاد است. اما برای افراد دخیل در انتشار این ویدیوها، پرونده تشکیل می‌شود.

همایون پسربچه اینستاگرامی کیست و چرا دستگیر شده است؟

به نظر می‌رسد هدف و مقصود پلیس، گرداننده‌ و کارگردان این محتواها باشد. سرهنگ پاشایی در این رابطه همچنین اعلام کرد: علیه افراد گرداننده‌ی صفحه نیز اقدام قضایی انجام شده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره همایون پسربچه اینستاگرامی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (4 نظر)

  مرگ بر داعش

  پاسخ

  اینا پدر مادر ندارند
  این چه وضعیه
  دخترا که دیگه بدتر
  یه ارگانی باید باشه اینا رو کلا جمع کنه و ادب کنه
  دم پلیس فتا گرم دست مریزاد دارین…
  خدا قوت

  پاسخ

  وقتی یه بچه دزدی می کنه، باید بره کانون.
  این دزد اعتقاد و دست اندرکاران سازنده باید مثل یک دزد باهاشون برخورد بشه. بلوغ زودرس و سوء مدیریت خانواده ها در تربیت فرزندان و نگاه ابزاری به فرزندان، باعث پدید آمدن اینگونه ابتذال ها می شود

  پاسخ