coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

پذیرش اتریوم در نروژ ؛ تلاشی برای ایجاد تجارت فراگیر و دموکراتیک!

با پذیرش اتریوم در نروژ برای اولین بار از زمان شکل‌گیری این ارز دیجیتال، شاهد به کارگیری اتریوم توسط یک کشور بزرگ اروپایی هستیم. اما هدف استفاده از اتریوم چیست؟

این روزها بازار رمزارزها روندی نزولی دارد و بسیاری از ارزهای شناخته شده و مهم مانند بیت کوین و اتریوم در نوسان هستند و بخش عمده ارزش خود را از دست داده‌اند.

اما در همین شرایط و برای اولین بار در تاریخ ارزهای دیجیتال، یک کشور بزرگ اروپایی تصمیم به استفاده از اتریوم و محصولات آن گرفته تا نوع جدیدی از بازارهای مالی را برای تجارتی فراگیر و دموکراتیک در بستر بلاکچین ایجاد کند.

بیشتر بخوانید: آینده اتریوم در سال 2022

پذیرش اتریوم در نروژ

جان راموی (Jon Ramvi) که از توسعه‌دهندگان نام‌آشنای وب 3 و بنیانگذار پروتکل Symfoni است درباره جزئیات پذیرش اتریوم توسط نروژ خبر داد و گفت:

اطلاعیه مهم: یک کشور اروپایی بصورت عمومی اتریوم را پذیرفت. دولت نروژ به تازگی اعلام کرد از اتریوم برای پلتفرم جداول سقفی برای شرکت‌های غیربورسی استفاده می‌کند.

پذیرش اتریوم در نروژ ؛ تلاشی برای ایجاد تجارت فراگیر و دموکراتیک!

این پلتفرم به نروژی‌ها امکان استفاده از سهام شرکت‌هایی که هنوز عمومی نشده‌ باشند را می‌دهد. در این پلفترم از فناوری لایه دوم آربیتروم استفاده شده است.

سهام در اینجا به عنوان یک توکن با استاندارد ERC1400 و مبتنی بر بلاکچین اتریوم ضرب شده و در اختیار سهامداران قرار خواهد گرفت. این استاندارد در واقع ترکیبی از استانداردهای مهم ERC20 و ERC721 برای ضرب توکن است.

پذیرش پلتفرم آربیتروم در سه ماهه دوم سال 2022 حالا بسیار مورد توجه قرار گرفته به نحوری که این پلتفرم تاکنون بیش از 50 درصد از کل ارزش دارایی‌های قفل شده در تمامی پروتکل‌های 2 لایه اتریوم را به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص پذیرش اتریوم در نروژ چیست؟ نظرات خود در این باره را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید.

منبع: u.today

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر