آرون گروپس


خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

نتیجه دادگاه: سردار آزمون پدر شد ؛ مادر فرزند سردار آزمون کیست؟

سردار آزمون پدر شد .  دادگاهی در روسیه علیه مهاجم تیم ملی ایران رای داد و آزمون یک ماه فرصت دارد تا به این رای اعتراض کند. در ادامه این مطلب همراه باشید.

سردار آزمون از سال گذشته درگیر یک پرونده قضایی در روسیه است. دختری به نام آلیا که در زمان حضور سردار در روسیه، با وی در رابطه بود، مدعی شد سردار آزمون پدر فرزند او است. قاضی دادگاه رسیدگی به شکایت زن روس از سردار آزمون، مهاجم ملی پوش ایرانی را محکوم کرده و هویتش را به عنوان پدر فرزند احراز کرده است.

آبان تتر

سردار آزمون پدر شد ؛ همسر روسی سردار آزمون چه کسی است؟

دادگاه رای به پرداخت غرامت داده و اکنون سردار آزمون ۳۰ روز فرصت اعتراض و فرجام خواهی دارد.

پیش تر سایت اسپورت اکسپرس روسیه در گزارشی ادعا کرده بود سردار آزمون با دختری در کازان روسیه رابطه داشته و این زن فرزندی به دنیا آورده که اکنون پنج ماهه است و درخواست غرامت کرده اما سردار آزمون این ادعا را قبول نکرده.

سردار آزمون پدر شد ؛ همسر روسی سردار آزمون چه کسی است؟

آندری دمیتریف وکیل دختری که کودک خود را فرزند سردار آزمون خوانده بود، درباره نتایج پرونده احراز هویت پدر فرزند به سایت اسپورت اکسپرس گفت:

همه چیز به نفع ما و به‌خوبی پیش رفت. دادگاه روز جمعه در این مورد قانع شد و در خصوص احراز پدر این فرزند و لزوم پرداخت نفقه تصمیم‌گیری کرد.حالا قاضی تصمیم می‌گیرد. اگر طرف دوم پرونده آزمون در 30 روز آینده هیچ درخواست تجدید نظر نکند، رأی لازم‌الاجرا خواهد بود. اگر درخواست استیناف مطرح شود، پرونده در دادگاه شهر سن‌پترزبورگ بررسی می‌شود و موارد فوق تأیید خواهد شد. طرف دوم پرونده هیچ دلیل قابل قبولی نداشت و در جلسات حاضر نشد. دادگاه بر همین مبنا کاملاً به نفع ما رأی داد.

ماجرای شایعه عکس فرزند سردار آزمون

دختر روس تصویری را منتشر کرده است که ادعا می شود دختر سردار آزمون است همزمان عکسی قدیمی از سردار آزمون درحالیکه نوزادی را در آغوش دارد منتشر شده است و شایعه سازان و خبرسازان جعلی نوشته اند این اولین عکس نوزاد روسی آزمون است درحالیکه واقعیت ندارد و این بچه ایرانی بوده و سردار آزمون تاحالا بچه اش را ندیده است.

سردار آزمون بعد از چند فصل حضور در فوتبال روسیه، سرانجام در نقل و انتقالات زمستانی فصل قبل از تیم زنیت سنت پترزبورگ راهی بایرلورکوزن آلمان شد و کارش را در این تیم شروع کرد. آزمون پیش از حمله نظامی روسیه به اوکراین، زنیت را ترک کرد و در تازه‌ترین مصاحبه خود می‌گوید که هرگز فکر نمی‌کرده است چنین اتفاقی رخ بدهد.

بیشتر بخوانید:

.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (5 نظر)

  ******* فقط بلدید با آبرو هنر پیشه های عزیزی مثل آقای سردار بازی کنید
  یک لحظه خودتونو بذارید جای اونا
  حق الناس پس گرفته میشه انقدر دست نذارید رو ابروی هنر پیشه ها، ناموس داشته باشید

  پاسخ

  چرا آبروی افراد معروف ایران را میبرید با این حرفا اینا گفتن دارن شایدهم بنده خدا مجرد بودن و دختر هم قبول داشته الان بخاطر پول دست گذاشته این حرفا را اگر به خود این کسی که اینا رو انتشار میده بگن خوشش میاد یاخدا خوشش میاد به قول پیامبر اسلام انسانی که از هر گناهی مبرا باشد و تمام عمرش به عبادت گذرانده باشد اگر آبروی شخصی را ببرد جایگاهش قطعا جهنم خواهد بود این روایت از خود حضرت که چند نفر از اوسوال پرسیدن چه کسانی مستحق جهنم و بهشت هستند را فرموده وبرعکس هم هر کسی که گناهکارترین انسان ها باشد و گناهی از کسی ببیند با چشم خود و بپوشد او هم قطعا از اصحاب بهشت میباشد به واسطه پوشیدن آبروی افرادپس با آبروی هیچکس بازی نکنید فقط خودتان را اهل جهنم میکنید.

  پاسخ

  چرا نظر منصفانه بنده را حذف کردید متاسفم براتون که دین ندارید.وخدا هم ازتون نگذره

  پاسخ

  سرداربدترین و مغرور ترین فرد جامعه هست

  پاسخ

  این افشاگری هارو مردم دوسدارن و توی تمام دنیا فرهنگ سازی هستش. خب سردار ازمون هم زیاد حاشیه نداره انصافا.
  با تشکر جهان فرود

  پاسخ