کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

انفجار شدید قیطریه ؛ 4 مغازه با خاک یکسان شد!

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران  از وقوع انفجار شدید قیطریه در یک مغازه تعویض روغنی خبر داد که به مغازه‌های اطراف آسیب جدی وارد کرد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در گفتگو با رسانه‌ها درباره جزئیات دقیق این حادثه و اعزام آتش‌نشانان به محل گفته که در ساعت 13:47 امروز، انفجار قیطریه در یک تعمیرگاه رخ داد است. محل دقیق حادثه بلوار قیطریه، بلوار صبا است و در پی آن به سازمان آتش‌نشانی خبر داده شده است.

آرون گروپس

بیشتر بخوانید: سحر دولتشاهی در کنسرت همایون شجریان ظاهر شد [+عکس]

انفجار شدید قیطریه

سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگاران درباره انفجار بزرگ قیطریه گفت:

آتش‌نشانان در مدت زمان چهار دقیقه به محل رسیده و مشاهده کردند که چهار باب مغازه در محل حادثه وجود دارد که سه باب از آن‌ها تعویض روغنی و یک باب نیز آپاراتی و تعویض رینگ و لاستیک بود. اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که در یکی از این مغازه‌های تعویض روغنی انفجار شدیدی رخ داده که منجر شده تا دو باب از مغازه‌ها بیش از ۵۰ درصد تخریب شوند.

سخنگوی سازمان آتشنشانی درباره انفجار 4 مغازه در قیطریه گفت:

دو مغازه دیگر نیز خسارت‌هایی دیده بودند و بر اثر انفجار شیشه‌های چند مغازه مجاور شکسته شده بود. چهار دستگاه خودرو که در مجاورت مغازه‌ها بودند نیز خسارت‌های شدیدی دیده بودند و دو سه خودرو نیز دچار خسارت‌های کمتری شده بودند.

ملکی به این مهم هم اشاره کرده که در مغازه‌ای که ابتدا دچار انفجار شده بود حریق جزیی نیز رخ داده بود که آتش‌نشانان نسبت به خاموش کردن آتش اقدام کردند. او درباره خسارت‌های جانی که این حادثه در پی داشته است، گفت:

چهار مرد نیز دچار مصدومیت شده بودند که حال دو یا سه نفر وخیم بود. این افراد به سرعت از محل خارج شدند و برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شدند.

آقای ملکی می‌گوید که در حال حاضر عملیات اطفای حریق در این محل به پایان رسیده و آتش‌نشانان در حال انجام آخرین مراحل ایمنی هستند و علت حادثه نیز در دست بررسی است. در ادامه ویدیو مربوط به انفجار قیطریه را تماشا کنید:

بیشتر بخوانید:

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر