کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قابلیت CoTweets توییتر برای انتشار توییت های اشتراکی ارائه شد

طبق اخبار به دست رسیده قابلیت CoTweets توییتر برای انتشار توییت های اشتراکی ارائه شده است. حالا کاربران می‌توانند باهم و به طور اشتراکی توییت کنند.

یکی از جدیدترین قابلیت‌های توییتر هم‌نویسی یک توییت توسط دو حساب کاربری (CoTweets) است که اخیرا به صورت محدود دردسترس شماری از کاربران در آمریکا، کانادا و کره‌ی جنوبی قرار گرفته است.

آرون گروپس

توییتر این قابلیت به صورت آزمایشی به پلتفرم آنلاین خود اضافه کرده است. گویا این قابلیت به دو حساب کاربری امکان می‌دهد توییتی واحد بنویسند و آن را روی پروفایل خود منتشر کنند. در بالای توییت‌های این چنینی نام و تصویر پروفایل هر دو کاربر دیده می‌شود.

بیشتر بخوانید: قابلیت Twitter Circle به صورت رسمی فعال شد

قابلیت CoTweets توییتر

همانطور که کمی قبل گفتیم قابلیت CoTweets توییتر ، قابلیتی است که به دو حساب کاربری امکان می‌دهد تا بتوانند توییتی واحد بنویسند و آن را روی پروفایل خود منتشر کنند.

توییتر اعلام کرده است که قابلیت CoTweets اکنون برای مدت‌زمانی محدود در دسترس برخی کاربران قرار گرفته است. اوایل سال جاری میلادی شبکه‌ی اجتماعی توییتر آزمایش CoTweets را به شکل محدودتری آغاز کرده بود. فردی به نمایندگی از توییتر می‌گوید:

ما به کشف راه‌های جدیدی که مردم با آن‌ها بتوانند در توییتر با هم همکاری کنند ادامه می‌دهیم.

قابلیت CoTweets توییتر

طبق گفت‌و گو‌هایی که سخنگوی توییتر داشته، این شبکه اجتماعی پرطرفدار با انتشار این قابلیت آزمایشی قصد دارد که ببیند مردم و برندها چگونه از این قابلیت برای افزایش محبوبیت حساب کاربری و پیدا کردن مخاطبان جدید استفاده می‌کنند.

توییتر در پست جدید حساب کاربری Twitter Create اعلام کرده که قابلیت CoTweets برای شماری از حساب‌های منتخب در ایالات متحده، کانادا و کره‌ی جنوبی دردسترس قرار گرفته است. این شرکت همچنین در وب‌سایت خود جزئیات بیشتری درباره‌ی CoTweets اعلام کرده است.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص قابلیت جدید توییتر چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر