کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

اطلاعات جدیدی از فیلم کاپیتان آمریکا 4 لو رفت

فیلم کاپیتال آمریکا یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های مارول بوده که تا کنون سه قسمت آن به اکران در آمده است. حالا جزئیات فیلم کاپیتان آمریکا 4 لو رفته است.

آرون گروپس

فیلم کاپیتان آمریکا یکی از بهترین فیلم های مارول بوده که برای اولین بار در سال 2011 ساخته شده است. دیگر قسمت‌های این فیلم در سال‌های 2014 و 2016 به اکران درآمده و توانسته است نظر مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند. حال گویا قرار است چهارمین قسمت این فیلم هم ساخته شود.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های ابرقهرمانی تاریخ سینما

جزئیات فیلم کاپیتان آمریکا 4

درحال حاضر هنوز اطلاعات کاملی از قسمت چهارم فیلم کاپیتان آمریکا منتشر نشده است. اما درکل می‌دانیم که فیلم کاپیتان آمریکا ۴ (Captain America 4) با تمرکز روی شخصیت سم ویلسون (Sam Wilson) در دست ساخت قرار دارد و اکنون مارول کارگردان آن را معرفی کرده‌ است.

فیلم کاپیتان آمریکا ۴ (Captain America 4) با تمرکز روی شخصیت سم ویلسون (Sam Wilson) در دست ساخت قرار دارد و اخیرا مارول کارگردان آن را معرفی کرده‌ است.

جزئیات فیلم کاپیتان آمریکا 4

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول فرصتی مناسبی برای درخشش قهرمانان جدید است و آنتونی مک‌کی در نقش کاپیتان آمریکا می‌تواند آینده بسیار روشنی داشته باشد. فیلم‌نامه Captain America 4 توسط مالکوم اسپلمن (Malcolm Spellman)، نویسنده و خالق سریال فالکون و سرباز زمستان نوشته می‌شود و دیلان ماسون (Dalan Musson) نیز به او کمک می‌کند.

به طور کلی هنوز نمی‌توان جزئیات دقیقی در رابطه با این فیلم پر رمز و راز داد چرا که هنوز هیچ اطلاعاتی به صورت رسمی اعلام نشده است. اما انتظار می‌رود فیلم Captain America 4 در تابستان سال 2023 اکران شود. امید است این فیلم همان چیزی باشد که در انتظار آن هستیم.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص فیلم کاپیتان آمریکا 4 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر