کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

فروش اقساطی کرمان موتور تیر 1401 + شرایط و قیمت

در شرایطی که مرحله دوم فروش خودرو از 25 تیر آغاز شده است، شرکت کرمان موتور امروز شرایط فروش اقساطی کرمان موتور تیر 1401 را اعلام کرد.

این روزها مرحله دوم فروش خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو آغاز شده است. این فرایند از 25 تیر با طرح‌های متنوع بسیاری از شرکت‌های خودروساز ایرانی آغاز شد و دیروز به پایان رسید. در این بین اما کرمان موتور که به نظر از قافله عقب مانده بود، حال طرح جدید خود را برای فروش اقساطی پیکاپ T8 تیر 1401 اعلام کرده است.

آرون گروپس

بیشتر بخوانید: تولید خودرو توسط زرماکارون قانونی است؟

فروش اقساطی کرمان موتور تیر 1401

امروز و لحظاتی پیش شرایط فروش قسطی کرمان موتور تیر 1401 اعلام شد. کرمان موتور در این طرح پیکاپ کی ام سی تی 8 را به طور محدود در تیر ماه عرضه خواهد کرد.

این شرکت در ادامه طرح‌های پیشین خود قصد دارد پیکاپ تی 8 را هم به طور اقساطی و با ظرفیت محدود به بازار عرضه کند. این طرح از 28 تیر آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. در ادامه جزئیات شرایط فروش فوری کرمان موتور تیر 1401 را مشاهده می‌کنید:

فروش اقساطی کرمان موتور تیر 1401 + شرایط و قیمت

در طرح جدید کرمان موتور، پیکاپ تی 8 با قیمت مصوب 967 میلیون تومان و در رنگ‌های سفید، مشکی، آبی و قرمز عرضه خواهد شد. مشتریان می‌توانند این پیکاپ مونتاژی چینی را با پیش‌پرداخت 500 میلیونی و الباقی در قالب اقساط 18 ماهه، یا پیش پرداخت 550 میلیونی و الباقی در اقساط 20 ماهه خریداری کنند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص فروش اقساطی کرمان موتور تیر 1401 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر