coinex
OMPFinex

پخش زنده اینتر ویارئال 15 مرداد 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده اینتر ویارئال 15 مرداد 1401 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده اینتر ویارئال را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

تماشای پخش زنده فوتبال دوستانه از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده اینتر ویارئال امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال اینتر ویارئال بازی *دوستانه* به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینتر ویارئال را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده مسابقه اینتر ویارئال را تماشا کنید.

پخش زنده اینتر ویارئال 15 مرداد

اینتر میلان سیمونه اینزاگی که سال گذشته فصل نسبتا ناموفقی داشت و بعد از رقیب دیرینه و همشهری، آث میلان دوم شد،‌ تنها به کسب قهرمانی کوپا ایتالیا اکتفا کرد.

پخش زنده اینتر ویارئال 15 مرداد
پخش زنده اینتر ویارئال 15 مرداد 1401, پخش زنده اینتر ویارئال 15 مرداد, پخش زنده اینتر ویارئال, پخش زنده فوتبال, پخش زنده شبکه ورزش, لوکاکو, مارتینز, پخش زنده بازی های لیگ ایتالیا, پخش زنده بازی های دوستانه, اینزاگی, اینتر میلان, لیگ ایتالیا,

آن‌ها به عنوان مدافع عنوان قهرمانی سری آ، در اروپا نیز بدشانس بودند و با وجود صعود سخت از گروه، در همان گام اول با شکست برابر لیورپول حذف شدند.

ساعت بازی اینتر ویارئال کی است؟

ساعت بازی دو تیم ویارئال و اینتر نیز 23:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

پخش زنده اینتر ویارئال

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید! 

 

پخش زنده اینتر ویارئال 15 مرداد از Astro Sport

پخش زنده اینتر ویارئال 15 مرداد از M+  La liga

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر