کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

تست IQ ؛ رنگی که در مرکز دایره می‌بینید، میزان نبوغ شما را مشخص می‌کند!

تست IQ امروز بخشی از زمینه روانکاوری است چراکه سطح IQ فرد را نشان می‌دهد. برای این تست از تصویر یک دایره سیاه و سفید استفاده می‌شود.

در این تست آی کیو باید به دایره سیاه و سفید دقت کنید و ببینید که چه رنگی می‌بینید. نوع رنگی که شما در مرکز دایره سیاه و سفید می‌بینید، نشانگر نوع هوش شما است.

آرون گروپس

تست IQ ؛ چه رنگی در مرکز دایره می‌بینید؟

به این تصویر دقت کنید. در دایره سفید و سیاه زیر، در مرکز چه رنگی را تشخیص می‌دهید؟ برای نتیجه بعد از تشخیص رنگ، ادامه مطلب را مطالعه کنید:

تست IQ ؛ رنگی که در مرکز دایره می‌بینید، میزان نبوغ شما را مشخص می‌کند!

رنگ آبی: هوش ادراکی

اگر رنگ آبی را ببینید،‌ شما هوش ادراکی دارید. این یعنی شما از فرکانس امواج مغزی در محدوده ۱۰۰ و ۱۲۰ هرتز استفاده می‌کنید. شما ذهن شفافی دارید و مفاهیم زندگی را به خوبی درک می‌کنید. بنابراین، گرفتن تصمیمات پیچیده برای شما کار سختی نیست.

علاوه بر درک عمیقی که دارید، شما یک کارگر کارآمد هستید که در کار تیمی بسیار عالی هستید  مردم از شما کمک می‌گیرند، زیرا شما با آنها صادق هستید و نظرات خود را به راحتی بیان می‌کنید. اطرافیانتان وقتی مشکلی در زندگی دارند، برای حل مشکلات پیچیده خودشان از شما کمک می‌گیرند. از اطرافیانتان حمایت می‌کنید و خانواده خودتان را بسیار دوست دارید.

رنگ قرمز: هوش منطقی

اما در صورتی که رنگ قرمز را تشخیص دهید هوش شما از نوع منطقی است. این بدان معنا است که شما از فرکانس امواج مغزی در محدوده ۱۵۰ و ۱۸۰ هرتز استفاده می‌کنید، که به این معنی است که شما هوش بالاتر از حد متوسط ​​و شهود عالی دارید. حل مشکلات برای شما کار بزرگی نیست!

اطرافیانتان در هنگام سختیهایشان نزد شما می‌آیند تا شما آنها را راهنمایی کنید. شما یک رهبر متولد شده‌اید و تأثیر زیادی بر مردم دارید و به راحتی میتوانید دیگران را قانع کنید.

نظرات خود و نتیجه تست IQ را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید. شما چه شناختی از توانایی‌های ذهنی خود دارید؟

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر