coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

پخش زنده چلسی تاتنهام 23 مرداد 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده چلسی تاتنهام 23 مرداد 1401 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده چلسی تاتنهام را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

تماشای پخش زنده فوتبال لیگ انگلیس از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده چلسی تاتنهام امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال چلسی تاتنهام به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی تاتنهام را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده مسابقه چلسی تاتنهام را تماشا کنید.

پخش زنده چلسی تاتنهام 23 مرداد

چلسی توماس توخل که سال گذشته بحران‌های زیادی داشت، امسال و با وجود جدایی ستارگانی چون رودیگر، لوکاکو و ورنر، با تقویت تیم در نقل و انتقالات با ستارگانی چون رحیم استرلینگ، کوکوریا و کالیدو کولیبالی توانسته تا حدی تیم را به وضعیت باثباتی بازگرداند و امیدها برای فصل جدید رقابت‌ها را حفظ کند.

پخش زنده چلسی تاتنهام 23 مرداد
پخش زنده چلسی تاتنهام 23 مرداد 1401, پخش زنده چلسی تاتنهام 23 مرداد, پخش زنده چلسی تاتنهام, پخش زنده فوتبال, پخش زنده لیگ انگلیس, پخش زنده شبکه ورزش, رحیم استرلینگ, آنتونیو کونته,

تاتنهام آنتونیو کونته اما بی‌تردید یکی از تیم‌های مورد انتظار فصل جدید است که سال گذشته با هدایت کنته در نیم فصل دوم نمایش درخشانی داشت. آن‌ها نیز که در نقل و انتقالات با جذب کلمنت لنگله، ایوان پریسیچ و ریچارلیسون خوب عمل کرده، در فصل جدید می‌تواند امیدهای زیادی داشته باشد.

ساعت بازی چلسی تاتنهام کی است؟

ساعت بازی دو تیم تاتنهام و چلسی نیز 20:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

پخش زنده چلسی تاتنهام

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید! 

 

پخش زنده پورتو ویزلا 23 مرداد از شبکه ورزش

پخش زنده پورتو ویزلا 23 مرداد از Tottenham Feed

پخش زنده پورتو ویزلا 23 مرداد از beIN Sport

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر