coinex
راهنمای خرید تکراتو

عقد سحر قریشی و همسر عرب جدیدش [+عکس]

عقد سحر قریشی و همسر عرب جدیدش واقعیت دارد؟ در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب گسترده ای داشته است. در ادامه با این مطلب همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.

انتشار یک عکس قدیمی از سحر قریشی در اینستاگرام با توضیح آنچه برگزاری مراسم عقد این بازیگر زن و همسر عرب جدیدش در مسجدی در دبی امارات به یکی از موضوعات بحث داغ در فضای مجازی تبدیل شده است.

بازیگر زن سابق سینمای ایران حتی پس از پایان دادن به رابطه با تتلو همچنان در بیوگرافی پیج اینستاگرام خود عبارت «در رابطه با پادشاه» را داشت که حالا بنظر می رسد پس از قطعی شدن مهاجرت به دبی این متن را حذف کرده و پرچم امارات را در بیو درج کرده است.

عقد سحر قریشی و همسر عرب جدیدش [+عکس]

سحر قریشی که حدود سه هفته است به دبی مهاجرت کرده است، در ویدیوهایی جدید نشان می دهد که وارد فضای تبلیغاتی شده است و مشغول تبلیغ کردن یک کلینیک است. سحر قریشی به تازگی از امیر تتلو جدا شده و به دوبی امارات مهاجرت کرده است. او پیش تر هم گفته بود که به زودی از شغل تازه اش در امارات رونمایی می کند و حالا به نظر می آید که سحر قریشی به واسطه 11 میلیون و 500 هزار دنبال کننده خود قصد فعالیت در حوزه تبلیغات را دارد.

تصویر زیر را در ادامه تماشا کنید:

عقد سحر قریشی و همسر عرب جدیدش [+عکس]

هرچند بازیگر زن سابق سینمای ایران سعی دارد از طریق ارتباط گرفتن با دنبال کنندگانش از شایعات دور شود، برخی منابع مجازی با منتشر کردن یک عکس از سحر قریشی در مسجد مدعی شدند او برای برگزاری مراسم عقد با همسر جدید خود که فردی عرب و ثروتمند اهل امارات است، در این مکان مذهبی حضور پیدا کرده است.

قریشی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی شروع کرد و بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان به شهرت رسید.

بررسی ها نشان می دهد ماجرای برگزاری مراسم عقد سحر قریشی و همسر عرب جدیدش در مسجدی در دبی امارات صحت ندارد.

بیشتر بخوانید:

 

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر