;
coinex

نوید محمدزاده و فرشته حسینی روی فرش قرمز جشنواره ونیز [+فیلم]

نوید محمدزاده و فرشته حسینی روی فرش قرمز جشنواره ونیز در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب گسترده ای داشته است. در ادامه با این مطلب همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.

نوید محمدزاده و همسرش فرشته حسینی در جشنواره فیلم ونیز شرکت کردند و بر روی فرش قرمز این جشنواره حضور پیدا کردند حضور آنها مورد توجه عکاسان خبری قرار گرفته است.

فیلم سینمایی “شب، داخلی، دیوار” سومین ساخته وحید جلیلوند پس از دو فیلم سینمایی «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» و «بدون تاریخ، بدون امضا» است، در بخش مسابقه اصلی  جشنواره ونیز ۲۰۲۲  حضور دارد و با دیگر فیلم‌های این بخش به رقابت خواهد پرداخت.

نوید محمدزاده و فرشته حسینی روی فرش قرمز جشنواره ونیز [+فیلم]

نوید محمدزاده و فرشته حسینی برای نمایش فیلم «شب داخلی دیوار» در جشنواره ونیز حضور یافته اند. نوید محمدزاده ایفای نقش اصلی این فیلم را بر عهده داشته است. این فیلم به کارگردانی وحید جلیلوند روز گذشته در فستیوال ونیز به نمایش در آمد. محمدزاده بازیگر سینما که پس از حواشی جشنواره فیلم کن در رسانه‌ها و فضای مجازی حضور کمرنگی داشت، سرانجام برخلاف برخی پیش‌بینی‌ها در جشنواره فیلم «ونیز» برای نمایش فیلم «شب،داخلی، دیوار» به کارگردانی وحید جلیلوند حاضر شد.

نکته جالبه نوید محمدزاده پوشش رسمی او با کت و شلوار بود در حالی که قبلاً او را با لباس های عجیب و غریب در جشنواره های مختلف می دیدیم.

تصاویر و فیلم زیر را از دست ندهید:

فیلم نوید محمدزاده و فرشته روی فرش قرمز:

ادامه تصاویر:

نوید محمدزاده در پاسخ به سوالی که آیا برای ادامه فعالیت در سینمای ایران با مشکلی مواجه است یا خیر توضیح داد که هیچ چیز به صورت رسمی به او اعلام نشده و در حال حاضر مشغول بازی در سریال «آکتور» ساخته نیما جاویدی است. (این بازیگر در پی انتشار برخی عکس‌ها با همسرش و برخی اظهارنظرها در جشنواره کن با واکنش‌های در داخل کشور مواجه شده بود و اخباری غیر رسمی مبنی بر ممنوع الکار بدونش منتشر شده بود.)

همچنین نوید محمدزاده و فرشته حسینی در میان تماشاگران فیلم «جنگ جهانی سوم» در جشنواره ونیز حضور یافتند. همچنین وحید جلیلوند، طناز طباطبایی و شادی کرم‌رودی از دیگر تماشاگران حاضر در سالن بودند.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

    با هیپنوتیزم میتونی رد دخترتونو‌ پیدا کنید .لطفااین کارو بکنید .احتمالش خیلی زیاده

    پاسخ