فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

سانسور نام مهسا امینی توسط همراه اول ؛ وزارت ارتباطات سلب مسئولیت کرد!

در روزهای گذشته کاربران اپراتور همراه اول از سانسور نام مهسا امینی توسط همراه اول خبر داده‌اند. این موضوع با واکنش وزارت ارتباطات همراه بشده است.

در روزهای گذشته کاربران اپراتور همراه اول از سانسور نام مهسا امینی در همراه اول خبر داده‌اند و گزارش‌های جدید نشانگر این است که کاربران امکان ارسال پیامکی حاوی نام مهسا امینی را ندارند. اما این موضوع واکنش وزارت ارتباطات را در پی داشته است.

کریپتال گلوبال

سانسور نام مهسا امینی توسط همراه اول

در این باره مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت سیزدهم در واکنش به این موضوع اعلام کرده که این وزارتخانه هیچ دستوری در این باره به همراه اول نداده است.

محمد احسان خرامید، مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات درباره فیلتر نام مهسا امینی توسط همراه اول با اعلام این که این وزارتخانه دستوری در این زمینه به هیچ‌یک از اپراتورها نداده، تاکید کرد:

وزارت ارتباطات در این زمینه دستوری به هیچ یک از اپراتورها نداده و همچنین هیچ دستوری برای فیلتر پیامک‌هایی که در آن نام مهسا امینی وجود دارد نیز دریافت نکرده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد سانسور نام مهسا امینی توسط همراه اول چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر