;
coinex

نماینده مجلس: آزادی‌هایی که در ایران وجود دارد در هیچ جای جهان وجود ندارد!

یک نماینده مجلس گفته آزادی‌هایی که در ایران وجود دارد در هیچ جای دنیا وجود ندارد. اما تعریف این نماینده مردم از آزادی چیست؟

حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مجلیس گفته به نظر ما همه چیز برای بیان اعتراض وجود دارد. مگر امروز اگر در دانشگاه مناظره‌ای برگزار شود، کسی حرفی می‌زند؟ یا اگر بیایند جلو مجلس از مطالباتشان بگویند کسی حرفی می‌زند؟

بیشتر بخوانید: تاثیر اختلالات اینترنتی بر درآمد پست ؛ کاهش درآمد به یک سوم

آزادی‌هایی که در ایران وجود دارد در هیچ جای جهان وجود ندارد!

آقای نوروزی در پاسخ به سوالی در خصوص نقش مجلس در ایجاد فضای قانونی برای استفاده آزادانه مردم از حق اعتراض گفته: «اگر الان کسی بخواهد اعتراضش را بیان کند و نظرش را بگوید می‌تواند از روزنامه‌ها، صداوسیما و رادیو استفاده کند»، او در ادامه مدعی شد:

آزادی‌هایی که در ایران وجود دارد، در هیچ جای جهان وجود ندارد.

نماینده مجلس: آزادی‌هایی که در ایران وجود دارد در هیچ جای جهان وجود ندارد!

وی گفت: «اگر واقعا هدف ابراز نظر مخالف است، امکان «مناظره» وجود دارد و برخی نیز از این فرصت استفاده می‌کنند اما این‌که عده‌ای با قمه مردم را زخمی و تیراندازی کنند، اعتراض نیست؛ این‌که شما می‌بینید فردی روسری‌اش را بردارد و فرد دیگری به مأمور شلیک کند و قمه بزند و با ماشین از مأمور پلیس و بسیجی رد شود، غیر قابل پذیرش است». این نماینده مجلس گفت:

امروز در دانشگاه‌ها و مساجد فضا برای بیان اظهار نظر موافق و مخالف و سخنرانی وجود دارد. جلوی مجلس نیز گاهی اوقات مطالباتی مطرح می‌شود. به نظر ما همه چیز برای بیان اعتراض وجود دارد. مگر امروز اگر در دانشگاه مناظره‌ای برگزار شود، کسی حرفی می‌زند؟ یا اگر بیایند جلوی مجلس مطالبات‌شان را بگویند کسی حرفی می‌زند؟

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره آزادی‌هایی که در ایران وجود دارد در هیچ جای جهان وجود ندارد چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان گذاشته و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر