;
coinex

واتساپ و اینستاگرام ملزم به رعایت قواعد حقوقی ایران هستند

سخنگوی دولت امروز و در جریان نشست خبری خود با رسانه‌ها در خصوص فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ گفته، این دو پیامرسان ملزم به رعایت قواعد حقوقی ایران هستند.

علی بهادری جهرمی در خصوص شرایط رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ در نشست خبری امروز خود گفته که مدیران این دو پلتفرم باید به قواعد حقوقی ایران متعهد باشند!

بیشتر بخوانید: اینترنت را طوری قطع کنید که وصل نشود! تاکید همشهری بر تداوم فیلترینگ

الزام اینستاگرام و واتساپ به رعایت قواعد حقوقی ایران

سخنگوی دولت در نشست خبری امروز خود در پاسخ به سوالی درباره زمان رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ گفته که کارگروهی در دولت به منظور حمایت از کسب‌وکارهای دیجتال تشکیل شده است. جهرمی افزوده:

متسفانه ما با استانداردهای دوگانه در این پلتفرم‌ها مواجه هستیم. به عنوان نمونه تصویر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مرد مبارزه با خشونت و تروریسم یا صفحه انتشار دهنده این عکس حذف می‌شود، اما همزمان تصاویری در این ایام به عنوان آموزش تروریست و بریدن گلوی نیروی امنیت و سوء استفاده از کودکان به راحتی نمایش داده می‌شود.

واتساپ و اینستاگرام ملزم به رعایت قواعد حقوقی ایران هستند

سخنگوی دولت تاکید کرد: «باید تدابیری اندیشیده شود و مدیران آن‌ها (واتس آپ و اینستاگرام) خود را به قواعد حقوقی ملزم کنند».

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص الزام اینستا و واتساپ به رعایت قواعد حقوقی ایران چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر