OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

عرضه هایما اس 7 در بورس کالا آبان 1401 [+شرایط و قیمت]

عرضه هایما اس 7 در بورس کالا آبان 1401 به گفته ایران‌خودرو آغاز خواهد شد. به نظر می‌رسد شرکت ایران خودرو هایما اس 7 و هایما اس 7 سفارشی را از 8 آبان 1401 در بورس کالا عرضه خواهد کرد.

ایران‌خودرو اعلام‌کرده است قصد دارد از تاریخ 8 آبان 1401 در حدود 200 دستگاه شاسی بلند هایما S7 مشکی و 50 دستگاه هایما S7 سفارشی را در بورس کالا عرضه کند. موعد تحویل این دو کالا به مشتریان تا تاریخ 16 آذرماه خواهد بود.

بیشتر بخوانید: توقف تولید ساینا ؛ بعد از تیبا، ساینا هم به تاریخ پیوست!

عرضه هایما اس 7 در بورس کالا آبان 1401

در طرح مورد نظر ایران خودرو برای فروش، هایما S7 مشکی با قیمت پایه 742 میلیون و 500 هزار تومان و هایما S7 مشکی سفارشی با جک برقی صندوق عقب با قیمت 756 میلیون و 500 هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شوند.

جزئیات عرضه هایما اس 7 در بورس چیست؟ 

علاوه بر آن مشتریان باید هزینه‌هایی چون 13 درصد بهای نهایی خودرو برای مالیات ارزش افزوده و عوارض قانونی به همراه سایر هزینه‌های بیمه و شماره‌گذاری و هزینه ثابت به مبلغ 42 میلیون و 34 هزار و 500 ریال را پرداخت کنند.

در طرح فروش فوق هر کد ملی فقط می‌تواند برای یکی از کدهای عرضه شده ثبت سفارش انجام دهد. ضمن این که باید سن خریداران نیز 18 سال تمام باشد و افرادی که در عرضه قبلی توانستند خودرو خریداری کنند، در این طرح اجازه ثبت سفارش را نخواهند داشت.

جزئیات تکمیل ثبت نام خودرو در بورس

خریداران باید برای ادامه مراحل خرید، مبلغ معامله در بورس را حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس تسویه کنند و در ادامه باید به آدرس esale.ikco.ir مراجعه کرده و پروفایل شخصی خود را ایجاد و تکمیل کنند.

همچنین در زمان مقرر که طی پیامکی به مشتریان اطلاع داده خواهد شد می‌بایست در سایت گفته شده، یکی از نمایندگی‌های مجاز و بیمه‌گر مورد نظر را انتخاب کرده و وجه هزینه‌ها را پرداخت کنند.

گفتنی است اگر این هزینه‌ها حداکثر تا 5 روز تقویمی پس از ارسال پیامک پرداخت نشود، به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجه تکمیلی زمان تحویل خودرو نیز دستخوش تغییر خواهد شد.

بیشتر بخوانید

نظر شما در رابطه با عرضه هایما اس 7 در بورس کالا آبان 1401 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر