;
coinex

تعبیه درگاه مخصوص S Pen در نسل جدید تاشوهای سامسونگ

سامسونگ قصد تعبیه درگاه مخصوص S Pen در گوشی‌های تاشو آینده خود را دارد. این شرکت همچنین ظاهراً خواهان طراحی‌ها و دوربین‌های بهتر در این سری است.

سامسونگ در اوایل سال جاری برای اولین بار با گلکسی اس 22 اولترا درگاه قلم S را به همراه سری گلکسی اس عرضه کرد. متأسفانه سامسونگ برای طرفداران قلم استایلوس، تعبیه درگاه مخصوص S Pen را در گوشی تاشو گلکسی Z فولد 4 تدارک ندید.

بیشتر بخوانید: برنامه سامسونگ برای فروش 270 میلیون گوشی در سال 2023

تعبیه درگاه مخصوص S Pen در نسل جدید تاشوهای سامسونگ

اکنون، سامسونگ یک جلسه استراتژیک پیرامون گوشی‌های تاشو با تامین‌کنندگان (طبق گزارش The Elec و SamMobile) برگزار کرده است، که در آن تایید کرد که درگاه اختصاصی S Pen یکی از چندین ویژگی است که باید برای محبوبیت هرچه بیشتر گوشی‌های تاشو در آن‌ها تعبیه شود.

تعبیه درگاه مخصوص S Pen

از دیگر چالش‌های مطرح شده توسط سامسونگ می‌توان به سبک‌تر و نازک‌تر کردن گوشی‌ها، دوام و مقاومت بیشتر آن‌ها، کاهش اندازه چین‌خوردگی نمایشگر و بهبود دوربین‌ها اشاره کرد.

مطابق گزارش The Elec، همچنین اطلاعات جذابی در مورد آنچه که بهتر بود در مدل فعلی فولد به عنوان ویژگی‌ها قرار بگیرد، منتشر شد. این رسانه ادعا کرد که سامسونگ قصد داشته است در ابتدا یک درگاه قلم S در گلکسی زد فولد 4 قرار دهد، ولی ظاهراً این اتفاق نیفتاده است. همچنین در ادامه این خبرگزاری ادعا کرد که سامسونگ قصد تعبیه ماژول‌های دوربین پیشرفته بیشتری را داشته، اما این برنامه‌ها به دلیل محدودیت‌هایی که در زمینه کاهش ضخامت و وزن وجود داشت، لغو شدند.

با این وجود، ما مطمئن هستیم که افراد زیادی هستند که می‌خواهند درگاه قلم S را در مدل آینده سری گلکسی Z فولد ببینند. گلکسی Z فولد 3 و 4 در حال حاضر از قلم S پشتیبانی می‌کنند و صفحه بزرگ‌تری نسبت به گوشی S22 اولترا ارائه می‌دهند، ولی به نظر می‌رسد تعبیه یک قلم اختصاصی قدم بعدی منطقی‌تری به‌منظور ارائه حداکثر راحتی در این سری گوشی‌ها باشد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره تعبیه درگاه مخصوص S Pen در سری‌ جدید گوشی‌های تاشو سامسونگ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با تکراتو دنبال کنید.

منبع: androidauthority

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر