coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

واکنش جنجالی ترانه علیدوستی به موج ممنوع الخروجی ها ؛ برای خانه‌ام می‌جنگم!

واکنش جنجالی ترانه علیدوستی به موج ممنوع الخروجی ها با حاشیه های زیادی در بین کاربران شبکه های اجتماعی و رسانه ها همراه بود. اما ماجرا چیست؟ با تکراتو همراه باشید.

ترانه علیدوستی بازیگر سرشناس ایرانی در واکنش به موج ممنوع الخروجی هنرمندان و سلبریتی ها گفته که «در کنار خانواده‌های آسیب‌دیدگان می‌ایستم».

بیشتر بخوانید:

واکنش ترانه علیدوستی به موج ممنوع الخروجی سلبریتی ها

واکنش ترانه علیدوستی به موج ممنوع الخروجی سلبریتی ها
واکنش ترانه علیدوستی به موج ممنوع الخروجی سلبریتی ها

ترانه علیدوستی در جدیدترین پست اینستاگرامی خود و در واکنش به موج ممنوع الخروجی سلبریتی ها و اتفاقات اخیر کشور، گفت:

می‌مانم، دست از کار می‌کشم، کنارخانواده‌های آسیب‌دیدگان می‌ایستم و حق‌خواهشان خواهم بود. برای خانه‌ام می‌جنگم، برای ایستادن پای حقم هر هزینه‌ای که باشد می‌دهم، و از همه مهم‌تر، به آنچه امروز با هم می‌سازیم ایمان دارم.

ترانه علیدوستی در این پست اینستاگرامی، تصویری از توییت مهدی کوهیان را به اشتراک گذاشته که در آن چنین می‌گوید: «تعداد هنرمندان و سینماگران ممنوع‌الخروج به حدی است که به نظر اصل بر ممنوع‌الخروج بودن آنهاست، مگر اینکه خلافش ثابت شود.»

ترانه علیدوستی متولد 22 دی 1362، از جمله بازیگران سرشناس ایرانی است. او در فیلم‌های کارگردانان برجسته‌ای چون رسول صدرعاملی، واروژ کریم‌مسیحی و اصغر فرهادی بازی کرده است.

ترانه علیدوستی که در هفته های اخیر بیش از پیش مورد توجه رسانه های مختلف و کاربران شبکه های اجتماعی بوده، جوایز گوناگونی از جمله جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره فیلم لوکارنو سوئیس و سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن جشنواره فیلم فجر را دریافت کرده‌است. علیدوستی در سال 1380 در اولین تجربه سینمایی خود برای فیلم من، ترانه ۱۵ سال دارم برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن از جشنواره فیلم فجر شد.

نظر شما درباره این واکنش جنجال برانگیز ترانه علیدوستی به موج ممنوع الخروجی هنرمندان و بازیگران چیست؟

بیشتر بخوانید:

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر