فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

عرضه تیک تاییدیه توییتر در سه رنگ جدید ؛ طلایی، خاکستری و آبی

بعد از دردسرهای فروش تیک آبی پولی توییتر، برای مدتی این فرایند متوقف شد اما حالا ایلان ماسک از عرضه تیک تاییدیه توییتر در سه رنگ جدید خبر داده است!

ایلان ماسک اخیرا خبر داده که برنامه دریافت تیک آبی توییتر می‌تواند از روز جمعه 11 آذر با رویه کاملا جدیدی برای تایید هویت افراد به منظور حل مشکلات جعل هویت، دوباره ارائه شود.

کریپتال گلوبال

بیشتر بخوانید: ایلان ماسک گوگل و اپل را تهدید کرد ؛ اگر توییتر را حذف کنید گوشی تولید می‌کنم!

عرضه تیک تاییدیه توییتر در سه رنگ جدید

مدیرعامل جدید توییتر در آخرین توییت خود فرایند احراز هویت جدید را دردناک اما ضروری قلمداد کرده است. نکته قابل توجه دیگر اینکه علامت‌های تأییدیه حساب‌ها در رنگ‌های بیشتری نیز در دسترس قرار خواهند گرفت و تیک حساب شرکت‌ها به رنگ طلایی، حساب‌های دولتی به رنگ خاکستری و حساب‌های شخصی به رنگ آبی اصلی نمایش داده خواهند شد. ماسک در ادامه توییت خود نوشت:

«تمام حساب‌های تأیید شده دارای تیک آبی مشابهی خواهند بود، زیرا مرز چیزی که «قابل توجه» به حساب می‌آید در غیر این صورت بسیار سلیقه‌ای است. افراد می‌توانند لوگو ثانویه کوچکی داشته باشند که نشان می‌دهد به یک سازمان تعلق دارند، در صورتی که توسط آن سازمان تأیید شود.»

عرضه تیک تاییدیه توییتر در سه رنگ جدید ؛ طلایی، خاکستری و آبی

ثروتمندترین فرد جهان از زمان خرید توییتر هزینه اشتراک توییتر بلو را که شامل تیک آبی می‌شود، ماهانه 8 دلار اعلام کرد که البته اصلاً ایده درخشانی نبود؛ زیرا پس از اینکه ماسک هشدارهای کارمندان بخش ایمنی و اعتماد توییتر را نادیده گرفت، کاربران مشترک تو‌ییتر بلو این پلتفرم افزایش پیدا کرد و این امر منجر به ایجاد برخی حساب‌های «تأیید‌شده» شد که نام شخصیت‌ها و برندهای برجسته را جعل می‌کردند و همچنین باعث شد تا علاقه تبلیغ‌کنندگان نسبت به این شبکه اجتماعی کاهش پیدا کند.

با وجود این مشکل‌ها، ماسک گفته است که این شرکت تا زمانی که «مطمئن نباشد که جعل هویت‌های قابل توجهی اتفاق نیفتد»، توییتر بلو را دوباره راه‌اندازی نمی‌کند. ماسک قبلاً هم گفته بود که توییتر «احتمالاً از رنگ‌های متفاوتی برای سازمان‌ها نسبت به افراد استفاده خواهد کرد»، هرچند اکنون جزئیات این برنامه را برای اولین‌بار اعلام کرده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره عرضه تیک تاییدیه توییتر در سه رنگ جدید چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر