;
coinex

تست هوش : کار کدام یک از این دو زن اشتباه است؟ [+ جواب معما]

تست هوش : کار کدام یک از این دو زن اشتباه است؟ در این معما و تست هوشی که امروز در تکراتو قرار داده‌ایم شما باید فرد مجرد را پیدا کنید.

امروز اما در تست هوش تکراتو معمای دیگری را برایتان قرار داده‌ایم. روند کاملا ساده است و ماننده تست هوش‌های گذشته شما اگر خواستید می‌توانید جواب این تست را در بخش کامنت‌های تکراتو با دیگران به اشتراک بگذارید. (تمام جذابیتش به این است که تقلب نکنید!)

بیشتر بخوانید:

تست هوش : کار کدام یک از این دو زن اشتباه است؟

این تست ضریب هوشی راهی سرگرم کننده برای شناخت ضریب هوشی شماست.

شما باید در این تست هوش تصویری با استفاده از مهارت های استدلال منطقی به پاسخ برسید و تشخیص دهید کار کدام یک از این دو زن اشتباه است..؟

فقط افراد با ضریب هوشی بالا می توانند بگویند کدام زن اشتباه می‌کند.

تست هوش

جواب معما و زن خطا کار در پایین

بیشتر بخوانید:

.

.

.

.


جواب تست هوش

زن سمت چپ می توانید یک احمق باشد. او در حالی از میوه های گیاه سمت چپی استفاده می کند که این میوه ها می توانند سمی بوده و سبب مرگ او شود. به پرنده ای که مرده است دقت کنید. گویا از میوه این گیاه سمی خورده است. اما زن سمت راستی تنها از میوه گیاه در معرض انقراض استفاده می کند. این کار سبب نابودی گیاه نمی شود.

بیشتر بخوانید:

اولین نفری باشید که جواب این تست را می‌دهد. نظرات خود را در بخش کامنت‌های تکراتو راجب این تست هوش با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

    زن سمت چپ احمق است چون شواهد نشان میدهد که پرنده این گیاه را خورده است و مرده است پس اگر این زن هم این گیاه را بخورد میمیرد😖😖😖

    پاسخ