;
coinex

تیک خاکستری اکانت رئیسی در توییتر ؛ جنجال‌های اینستاگرام کافی نبود؟

بعد از تیک آبی رئیسی در اینستاگرام حالا نهاد ریاست جمهوری اقدامات لازم جهت تیک خاکستری اکانت رئیسی در توییتر را نیز با موفقیت انجام داده است!

به نظر می‌رسد که احراز هویت و تمییز دادن اکانت‌های فیک از اکانت‌های اصلی برای رئیس جمهور در پلتفرم‌های خارجی معروف، آن هم در شرایط فیلترینگ و محدودیت‌های اینترنتی که طرفداران پرشمار ایشان به هیچ یک از این پلتفرم‌ها دسترسی ندارند، بسیار حائز اهمیت است چراکه تنها اندک زمانی پس از دریافت تیک آبی اینستاگرام، تیک خاکستری رئیس جمهور در توییتر هم برایشان فعال شده است.

بیشتر بخوانید: نماینده مجلس: تیک آبی رئیس جمهور در زمان فیلترینگ و محدودیت‌های اینترنتی بی‌معنا است!

تیک خاکستری اکانت رئیسی در توییتر

اندک زمانی پس از ثبت تیک آبی اینستاگرام رئیس جمهور صفحه توییتری ایشان هم موفق به دریافت تیک خاکستری شده است. البته که ماجرای تیک آبی رئیس جمهور در اینستاگرام به حدی حاشیه به همراه داشت که با واکنش رسمی دولت همراه بود و در بیانیه‌ای اعلام شد این اقدام از مدت‌ها پیش در پلتفرم‌های مطرح خارجی انجام شده تا از سواستفاده‌های احتمالی جلوگیری به عمل آید.

همچنین در نتیجه انتقاداتی که نسبت به رئیس دولت سیزدهم به خاطر فعالیت در پلتفرم‌های خارجی مطرح شد، چندی بعد از این ماجراها، خبر توقف فعالیت پیج اینستاگرام رئیس جمهور منتشر شد.

تیک خاکستری اکانت رئیسی در توییتر ؛ جنجال‌های اینستاگرام کافی نبود؟

حالا و در ادامه همان فرایند، تیک خاکستری حساب توییتری رئیس جمهور هم با هدف جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی فعال شده است.

بنابر سیاست‌گذاری‌های جدید ایلان ماسک در توییتر، دیگر در توییتر تیک آبی نشانگر رسمی بودن افراد نیست، بلکه افراد حقوقی و سازمان‌ها زین پس با علامت‌های تیک خاکستری و طلایی، از تیک آبی پولی که برای تمام کاربران قابل خرید است متمایز می‌شود. در همین خصوص، تیک خاکستری نشان از این دارد که آن اکانت متعلق به نهاد یا مقام دولتی است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره فعال شدن تیک خاکستری اکانت رئیسی در توییتر چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (2 نظر)

    امریکا وکانادا واروپا بلاد کفر است برای ملت وفرزندانشان ،،اما برای حاکم ومسولین وفرزندانشان امریکا واروپا وکانادا بهشتی است که خداوند در قران به انها وعده اش را داده است ،،اینستا وتلگرام،، واتساپ،،وتوییتر ،پلتفرم بلاد کفر هستند برای ملت اما برای حاکم ومسولین ،،ایه های نازل شده به وسلیه وحی است که به انها ابلاغ میشود ،،وبهتر بگویم ایه های خداوندی از طریق این پلتفرم ها به ریسی ،،ابلاغ میشود ،،گند زده اید به مملکت ،،برای هر چیز هم بهانه میتراشید لابد تیک ابی وخاکستری کار امریکا واسراییل است

    پاسخ