فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قطعی شدن افزایش قیمت موبایل در سال 1402 با حقوق ورودی گوشی در سال آینده!

حقوق ورودی گوشی‌های بالای 600 دلار در سال 1402 اعلام شده و به نظر، باید به قطعی شدن افزایش قیمت موبایل در سال 1402 اذعان کرد.

طبق لایحه بودجه سال 1402 کل کشور، حقوق ورودی گوشی‌های بالای 600 دلار در سال 1402 در رویه تجاری واردات گوشی‏‌های تلفن همراه خارجی برابر 15 درصد مشخص شده است؛ در همین راستا واردات گوشی در سایر رویه‏‌ها نیز به مأخذ دو برابر محاسبه و دریافت خواهد شد.

کریپتال گلوبال

بیشتر بخوانید: کاهش 50 درصدی واردات گوشی به کشور ؛ اشتباه محاسباتی گمرک!

قطعی شدن افزایش قیمت موبایل در سال 1402

لازم به ذکر است که واردات این کالاها از طریق مناطق آزاد تجاری و صنعتی هم تحت شمول این حکم قرار خواهد گرفت. کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال دولت نیز وظیفه تقسیم کار نهادی مسئولیت‌ها و راهبری تحقق اهداف این موضوع را بر عهده خواهد گرفت.

قطعی شدن افزایش قیمت موبایل در سال 1402

وزارت امور اقتصادی و دارایی (گمرک ایران) وظیفه دارد منابع حاصل از اجرای این حکم را به ردیف درآمدی 110410 واریز کند تا این درآمد در جهت حمایت از توسعه زیرساخت‏‌های صنعت میکروالکترونیک مصرف شود.

گفتنی است لایحه بودجه سال 1402 کل کشور بعد از حدود یک ماه تاخیر روز چهارشنبه از سوی رئیس‏‌جمهور تقدیم مجلس شورای اسلامی شد. مطابق با ماده واحده لایحه بودجه سال آینده کل منابع و مصارف بودجه کشور به بیش از 5 میلیون و 261 هزار و 696 میلیارد تومان خواهد ‏‌رسید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره قطعی شدن افزایش قیمت موبایل در سال 1402 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (1 نظر)

    این همه گرونی بس نیست یه مشت بیسواد شدن همه کاره مملکت

    پاسخ