;
coinex

علم الهدی: به شبکه‌های اجتماعی فراماسونی اینستاگرام و واتساپ روی خوش نشان ندهید!

به شبکه‌های اجتماعی فراماسونی اینستاگرام و واتساپ روی خوش نشان ندهید! این جمله، بخشی از جدیدترین اظهارات احمد علم‌الهدی است!

امام جمعه مشهد عنوان کرد که نباید به شبکه‌های اجتماعی فراماسونی اینستاگرام و واتساپ روی خوش نشان داد. او از شورای عالی فضای مجازی خواست به جای اینکه پهنای باندی برای این شبکه‌های اجتماعی خارجی در نظر بگیرد، آن را به شبکه‌های اجتماعی بومی اختصاص دهد. ادامه صحبت‌های علم‌الهدی امام جمعه مشهد در این خصوص را بخوانید.

بیشتر بخوانید: جواد لاریجانی: رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ مشروط به انعقاد قرارداد همکاری است

به شبکه‌های اجتماعی فراماسونی اینستاگرام و واتساپ روی خوش نشان ندهید

امام جمعه مشهد اظهار کرد: «شورای عالی فضای مجازی حق ندارد نسبت به شبکه‌های فراماسونی اینستاگرام و واتس‌اپ روی خوش نشان دهد و پهنای باندی که در اختیار شبکه‌های خارجی قرار می‌دهد را از شبکه‌های داخلی دریغ کند.»

به شبکه‌های اجتماعی فراماسونی اینستاگرام و واتساپ روی خوش نشان ندهید

او در ادامه اضافه کرد:

وظیفه شورای عالی فضای مجازی این است که هم در مقابل بی‌دینی‌ها و لامذهبی‌های شبکه‌های خارجی بایستد و هم شبکه‌های بومی داخلی را تهذیب کند که برنامه شبکه خارجی را اجرا نکنند تا مورد پسند مردم واقع شوند. همچنین وزارت ارشاد حق ندارد در جشنواره فجر زیر پای هنرمندان فاسدی که با جریان برانداز صهیونیستی همدردی و هم‌صحبتی کردند، فرش پهن کند.

این اظهارات امام جمعه مشهد در حالی است که پیش از این یکی از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهور از نابودی اقتصاد دیجیتال کشور گفته بود و خواستار رفع فیلتر همین شبکه‌های اجتماعی خارجی و فراماسونی در کوتاه‌ترین زمان ممکن شده بود!

بیشتر بخوانید:

آقای علم‌الهدی مخالف اختصاص پهنای باند به شبکه‌های اجتماعی فراماسونی اینستاگرام و واتساپ است! به نظر شما این پلتفرم‌ها با فراماسون‌ها چه ارتباطی دارند؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر