فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده بایرن مونیخ آینتراخت فرانکفورت 8 بهمن 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده بایرن مونیخ آینتراخت فرانکفورت 8 بهمن 1401 بازی هفته هجدهم بوندسلیگا را می‌توانید از طریق وبسایت تکراتو قسمت پخش زنده تماشا نمایید.

دو تیم بایرن مونیخ و آینتراخت فرانکفورت در حالی از ساعت 21 به وقت ایران در ورزشگاه آلیانز آرنا به مصاف هم می‌روند که بایرن مونیخ برای افزایش فاصله خود با دیگر تیم‌ها و تحکیم صدرنشینی خود به 3 امتیاز این بازی نیاز مبرم دارد. برای دیدن پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و آینتراخت فرانکفورت 8 بهمن 1401 با ما باشید.

پخش زنده بایرن مونیخ آینتراخت فرانکفورت 8 بهمن 1401

تیم بایرن مونیخ پس از تعطیلات نشانی از تیم قبل از جام جهانی ندارد. آنها تا آمادگی کامل فاصله دارند. با این حال، ناگلزمن خوب می‌داند چطور دوباره این تیم را به آمادگی کامل برساند. آنها در 5 بازی آخر خود 2 پیروزی و 3 تساوی به دست آورده‌اند.

پخش زنده بایرن مونیخ آینتراخت فرانکفورت 8 بهمن 1401
پخش زنده بازی بایرن مونیخ و آینتراخت فرانکفورت 8 بهمن 1401 / پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و آینتراخت فرانکفورت 8 بهمن 1401 / پخش مستقیم بازی بایرن مونیخ و آینتراخت فرانکفورت 8 بهمن 1401 / پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ و آینتراخت فرانکفورت 8 بهمن 1401 / ساعت پخش بازی بایرن مونیخ و آینتراخت فرانکفورت 8 بهمن 1401 / ساعت شروع بازی بایرن مونیخ و آینتراخت فرانکفورت 8 بهمن 1401 / پخش زنده بایرن مونیخ آینتراخت فرانکفورت 8 بهمن 1401

در طرف مقابل، تیم آینتراخت فرانکفورت رده چهارمی با پیروزی مقابل بایرن مونیخ می‌تواند خود را به 2 امتیازی این تیم برساند. آنها امیدوارند روند خوبشان و عدم آمادگی بایرنی‌ها به آنها کمک کند خود را به باواریایی‌ها نزدیک نمایند. تیم آینتراخت فرانکفورت در 5 بازی اخیر خود 2 پیروزی و 3 تساوی را تجربه کرده است.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و آینتراخت فرانکفورت 8 بهمن 1401 را می‌توانید از طریق سایت تکراتو و کلیک بر روی لینک زیر تماشا نموده و از آن لذت ببرید.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و آینتراخت فرانکفورت 8 بهمن 1401

پخش زنده سایر بازی‌های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال نمایید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر