;
coinex

طرح فروش ایران خودرو بهمن 1401 ویژه دهه فجر [+شرایط و قیمت]

طرح فروش ایران خودرو بهمن 1401 ویژه دهه فجر اعلام شد. این طرح همان طرح پیش‌فروش یکساله است که پیش‌تر از آن صحبت شده بود.

طرح فروش ایران خودرو بهمن 1401 ویژه دهه فجر به صورت رسمی اعلام شد. در این طرح فروش، ایران خودرو چهار مدل خودروی وانت آریسان ۲، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU7 را به‌منظور فروش بین 4 ماهه تا یکساله درنظر گرفته است. همچنین باید بگوییم که ایران خودرو در این طرح تیراژ خودروی خود را افزایش داده است. با جزئیات خبر همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: مزایده عمومی ایران خودرو بهمن 1401 [+زمان و نحوه برگزاری]

طرح فروش ایران خودرو بهمن 1401 ویژه دهه فجر

گروه صنعتی ایران خودرو هم زمان با فرارسیدن دهه فجر، طرح بزرگ پیش فروش محصولات خود را با عرضه تعداد قابل توجهی خودرو اجرا می‌کند.

در این طرح، چهار محصول وانت آریسان ۲، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU7 با موعد تحویل از چهارماهه تا یک ساله با اختصاص سود مشارکت عرضه می‌شود. این طرح برای سه گروه متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده به اجرا گذاشته می‌شود.

به منظور فراهم سازی شرایط لازم برای دست یابی مشتریان واقعی و مصرف کنندگان به خودرو، بخشی از وجه خودرو در حساب وکالتی که توسط متقاضیان نزد بانک‌های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات افتتاح کرده‌اند، مسدود می‌شود و پس از اعلام نتایج قرعه کشی و مشخص شدن فهرست برندگان، متقاضیانی که برنده نشده‌اند، می‌توانند نسبت به برداشت از حساب اقدام کنند و مشتریان منتخب در قرعه کشی با تکمیل وجه مطابق پیش پرداخت اعلامی در بخش نامه نسبت به انتقال وجه از طریق درگاه رسمی ایران خودرو و تکمیل ثبت نام اقدام کنند.

طرح فروش ایران خودرو بهمن 1401 ویژه دهه فجر

مشتریان برای افتتاح حساب وکالتی می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی بانک‌های یاد شده از ۱۱ تا ۱۷ بهمن ماه، نسبت به تکمیل فرم وکالتی نزد بانک اقدام کرده و میزان موجودی برابر با ۹۰۰ میلیون ریال از وجه خودرو که در بخش نامه تعیین شده را در این حساب نگه داری کنند. افتتاح حساب وکالتی صرفا برای متقاضیان عادی است و مادران و متقاضیان نوسازی خودروهای فرسوده از این موضوع مستثنا هستند.

این طرح از ۱۳ بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا ۲۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت و مشتریان ۴۸ تا ۷۲ ساعت پس از افتتاح حساب وکالتی می‌توانند حداکثر تا ۲۲ بهمن ماه با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو برای ثبت نام اولیه و شرکت در قرعه‌کشی اقدام کنند.

طرح فروش ایران خودرو بهمن 1401 ویژه دهه فجر

برای بزرگنمایی، روی عکس ضربه بزنید.

 

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح فروش ایران خودرو بهمن 1401 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر