coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

تماس تصویری روبیکا در بهمن 1401 رایگان شد

تماس تصویری روبیکا در بهمن 1401 شد. طبق اعلام این شبکه اجتماعی، در از روز پدر تا پایان بهمن ماه 1401، تماس صوتی و تصویری روبیکا برای هر دو اپراتور همراه اول و ایرانسل رایگان است.

با توجه‌به فرا رسیدن روز پدر و همزمانی آن با ایام دهه فجر تمامی کابران دو اپراتور همراه اول و ایرانسل می‌توانند از تماس تصویری روبیکا به رایگان استفاده کنند. به‌گفته روبیکا، از فردا 14 بهمن همزمان با روز پدر این طرح آغاز شده و تا 30 بهمن ادامه خواهد داشت. روبیکا با این کار قصد دارد که کاربران را به استفاده از پیام‌رسان خود ترغیب کرده و کیفیت تماس تصویری خود را نیز بسنجد.

خرید بلیط هواپیما

بیشتر بخوانید: شایعه: روبیکا هک شد و اطلاعات 2 میلیون نفر از کاربران به سرقت رفت!

تماس تصویری روبیکا رایگان شد

تماس صوتی و تصویری روبیکا از روز پدر تا پایان بهمن ماه 1401 رایگان خواهد بود. Rubika اعلام کرد به مناسبت روز پدر و ارج نهادن به مقام پدران ایران، تماس صوتی و تصویری در این پیام رسان در روزهای 14 تا 30 بهمن برای کاربران همراه اول و ایرانسل، با ترافیک اینترنت کاملا رایگان انجام خواهد شد.

تماس تصویری روبیکا رایگان شد

روبیکا قصد دارد با استفاده‌ی کاربران از سرویس باکیفیت تماس صوتی و تصویری در این پیام رسان بومی، در جهت رفع دغدغه بخشی از کاربران فضای مجازی به‌منظور ایجاد ارتباطات تصویری مستقیم با اعضای خانواده، دوستان و همکارانشان قدم بردارد. علاوه بر این، Rubika با رایگان کردن این قابلیت از روز پدر تا پایان بهمن ماه، به جایگاه ارزشمند پدران احترام گذاشته و از کاربران دعوت می‌کند تا با استفاده از این سرویس، کیفیت و سرعت تماس صوتی و تصویری در روبیکا را بسنجند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره رایگان شدن تماس تصویری روبیکا چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر