فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

شبکه اجتماعی همیاران پلیس فتا به زودی عرضه می‌شود

رئیس پلیس فتا فراجا با اعلام تبریک ایام دهه فجر از راه‌اندازی اولین شبکه اجتماعی همیاران پلیس فتا و سایبری کشور خبر داده است.

سردار سرتیپ دوم «وحید مجید» طی گفتگویی با ایرنا، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای پیروزی انقلاب، دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهدای عرصه سلامت، بیان کرد: «گردآوری نخبگان کشور با هدف ارتقا دانش سایبری و در نهایت کمک به این عرصه از مهمترین اهداف راه اندازی شبکه اجتماعی همیاران سایبری است».

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

سردار مجید در مقام بیان اهداف راه‌اندازی شبکه اجتماعی همیاران پلیس فتا به مسائلی همچون مدیریت، هدایت، برنامه‌ریزی و نحوه ارائه خدمات همیاران سایبری به مجموعه پلیس فتا در عرصه‌های مختلف این مجموعه پرداخت.

بیشتر بخوانید: نگرانی سناتورهای آمریکایی از دسترسی توسعه‌دهندگان ایرانی به اطلاعات متا ؛ زاکربرگ بار دیگر فراخوانده می‌شود؟

راه‌اندازی شبکه اجتماعی همیاران پلیس فتا

رئیس پلیس فتا فراجا در ادامه افزود: «ارائه ایده و ایده های خلاقانه، فکر و موضوع نو با هدف ارتقاء دانش و مشارکت هر چه بیشتر مردم در این عرصه از دیگر اهداف طراحی، ساخت و راه اندازی شبکه اجتماعی همیاران سایبری است».

شبکه اجتماعی همیاران پلیس فتا

او در پایان اعلام کرد: «با توجه به طراحی، تولید و انجام اقدامات اولیه و براساس برنامه ریزی های انجام گرفته، این شبکه مردمی در ایام الله دهه فجر و در روز 22 بهمن راه اندازی خواهد شد».

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص راه‌اندازی شبکه اجتماعی همیاران پلیس فتا چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر