فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

احتمال واردات خودروهای داچیا به ایران ؛ گزینه‌های احتمالی واردات کدامند؟

احتمال واردات خودروهای داچیا به ایران قوت گرفت. برخی منابع گفته‌اند یک شرکت خصوصی قصد واردات این خودرو را به بازار ایران دارد.

گفته می‌شود قرار است در ابتدای سال جدید، 4 مدل از خودروهای داچیا وارد بازار ایران شوند. در میان چهار مدل وارداتی داچیا نام داستر و لوگان جدید به چشم می‌خورد. همچنین قرار است تا دو محصول اقتصادی دیگر این خودروساز اروپایی و رومانیایی به این فهرست اضافه شوند.

بیشتر بخوانید: خودرو مشترک ایران و چین در آینده نزدیک عرضه می‌شود

احتمال واردات خودروهای داچیا به ایران

اولین خودروهای وارداتی داچیا در ایران داستر خواهد بود و احتمالاً نمونه دو دیفرانسیل این خودرو به بازار ایران می‌آید. با توجه به سابقه حضور خانواده داستر و لوگان (تندر ۹۰ یا همان پروژه L90 نسل اول)، می‌توان پیش بینی کرد که بیشترین استقبال از محصولات داچیا در بازار ایران، از این دو خودرو خواهد بود. همچنین قرار است تا یک شرکت فعال در بخش خصوصی که سابقه فعالیت با نشان‌های اروپایی را دارد، متولی واردات و عرضه خودروهای داچیا در این باشد.

احتمال واردات خودروهای داچیا به ایران ؛ گزینه‌های احتمالی واردات کدامند؟

یکی از مزیت‌های خودروهای داچیا تطبیق کامل آن‌ها با استانداردهای پایه بازار اروپا است و با وجود اینکه این کمپانی رومانیایی خودروهای اقتصادی را به بازار عرضه می‌کند، اما به شکل کامل استانداردهای روز و پایه کشورهای اروپایی را در محصولات خود رعایت کرده است.

سهامدار عمده کمپانی داچیا، گروه رنو است و برای همین پلتفرم و ساختار محصولات این خودروساز فرانسوی در خودروهای اقتصادی داچیا حضور دارد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی احتمال واردات خودروهای داچیا چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر