فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده فولاد الهلال 4 اسفند 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده فولاد الهلال 4 اسفند 1401 بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را می‌توانید از طریق وبسایت تکراتو قسمت پخش زنده تماشا نمایید.

دو تیم فولاد و الهلال در حالی از ساعت 21:30 به وقت ایران در ورزشگاه الجنوب به مصاف هم می‌روند که تیم فولاد بعد از عملکرد درخشان در بازی قبلی دچار بحرانی عجیب شد. برای دیدن پخش زنده فوتبال فولاد و الهلال 4 اسفند 1401 با ما باشید.

پخش زنده فولاد الهلال 4 اسفند 1401

تیم فولاد در بازی با الفیصلی نمایش خوبی از خود نشان داد. با این حال، خوشی صعود آنها به دور بعد خیلی دوام نیاورد. چرا که جواد نکونام بلافاصله استعفا داد و در اقدامی غیرحرفه‌ای بدون انتظار جواب از مدیران باشگاه، شبانه اردو تیم را در شرایط حساس کنونی ترک کرد. باید دید، آیا استعفا نکونام گریبان فولاد را خواهد گرفت یا سرمربی موقت تیم می‌تواند فولادی‌ها را به مرحله بعد ببرد. تیم فولاد در 5 بازی آخر خود 2 پیروزی و 3 شکست را تجربه کرده است.

پخش زنده فولاد الهلال 4 اسفند 1401
پخش زنده بازی فولاد و الهلال 4 اسفند 1401 / پخش زنده فوتبال فولاد و الهلال 4 اسفند 1401 / پخش مستقیم بازی فولاد و الهلال 4 اسفند 1401 / پخش آنلاین بازی فولاد و الهلال 4 اسفند 1401 / ساعت پخش بازی فولاد و الهلال 4 اسفند 1401 / ساعت شروع بازی فولاد و الهلال 4 اسفند 1401 / پخش زنده فولاد الهلال 4 اسفند 1401

در طرف مقابل، تیم الهلال به لحاظ روحی وضعیت بهتری از فولاد دارد. آنها در لیگ داخلی بر سر سهمیه فصل آینده می‌جنگند و در بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان آسیا نیز بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشته‌اند. این تیم در 5 بازی آخر خود 2 پیروزی، 1 تساوی و 2 شکست را تجربه کرده است.

با توجه به عملکرد ضعیف تیم‌های ایرانی مقابل تیم‌های عربستانی باید دید، آیا فولاد می‌تواند با نمایشی خوب رقیب عربستانی را به خانه بفرستد یا خیر.

پخش زنده بازی فولاد و الهلال 4 اسفند 1401 را می‌توانید از طریق سایت تکراتو و کلیک بر روی لینک زیر تماشا نموده و از آن لذت ببرید:

پخش زنده بازی فولاد و الهلال 4 اسفند 1401

پخش زنده سایر بازی‌های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال نمایید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر