فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

انتقاد تند رسانه اصولگرا از درخواست رفع فیلتر اینستاگرام توسط نماینده مجلس!

یک رسانه اصولگرا حمله تند و صریحی را به نماینده‌ای که درخواست رفع فیلتر اینستاگرام را مطرح کرده بود داشته و او را یک نماینده وابسته به جبهه اصلاحات معرفی کرد.

کانال جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی انتقاد تندی را به «مجتبی توانگر» در پی درخواست رفع فیلتر اینستاگرام مطرح کرده و این نماینده عضو تیم قالیباف در مجلس را به عنوان یک نماینده اصلاح‌طلب که به فهرست انتخاباتی جبهه انقلاب راه یافته، معرفی کرده است.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: انتقاد نماینده چابهار از کاپیتولاسیون اینترنتی ؛ هیچ توجیهی برای تداوم فیلترینگ وجود ندارد

انتقاد تند به نماینده مجلس در پی درخواست رفع فیلتر اینستاگرام

در بیانیه رسانه اصولگرای کانال جبهه انقلاب اسلامی ذکر شده است: «مجتبی توانگر، از اعضای تیم قالیباف در مجلس، چندی پیش در قامت وکیل مدافع اینستاگرام، به جای آن‌که پیگیر حل مشکلات مردم و اولویت‌های کشور باشد، نامه‌ای به رئیس جمهور نوشته و با طرح مطالب خلاف واقع، رفع‌ فیلتر اینستاگرامِ اسراییلی را درخواست کرده بود.»

درخواست رفع فیلتر اینستاگرام

در ادامه این بیانیه آمده است:

«دفتر رییس جمهور نیز با زیرکی، نامه مزبور را به کارگروه اقتصاد دیجیتال که با مدیریت وزیر ارتباطات تشکیل می‌شود، ارجاع داده که به نظر می‌رسد با توجه به روحیۀ وزیر و فضای حاکم، کارگروه مزبور وقعی به پریشان‌نویسی‌های توانگر نمی‌نهد. توانگر از ابتدای مجلس یازدهم در قامت یک اصلاح‌طلبِ تمام عیار که فهمی از منافع ملی و مصالح کشور ندارد، ظاهر شده و همیشه حرف‌ها و مواضع او تیتر یک روزنامه‌های شاخص اصلاح‌طلب و رسانه‌های بیگانه است.»

در پایان این نوشته اعلام شده است: «ضمن این‌که سینه‌چاکی او در حمایت از سکوهای آمریکایی-صهیونیستی هم، نمونۀ بارز این نافهمی است. اما سؤال مهم: چرا، چگونه و با کدام سازوکار، یک اصلاح‌طلب، سر از فهرست انتخاباتی جبهۀ انقلاب در می‌آورد؟ این سازوکار نفوذپذیر باید تغییر کند.»

یبشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص واکنش تند یک رسانه اصولگرا به درخواست رفع فیلتر اینستاگرام یک نماینده مجلس چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر