فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

فیت‌ترین اندام و استایل هانده ارچل در حال ورزش کردن + [ویدیو]

ویدیویی از هانده ارچل در حال ورزش کردن را در ادامه تماشا کنید و بهترین عکس‌های این بازیگر جذاب ترک برای پروفایل را دانلود نمایید.

هانده ارچل متولد 24 نوامبر 1993 در ترکیه، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی از دانشگاه معماری سینان می باشد که بخاطر زیبایی چهره اش از مدلینگ شروع کرد سپس تجربه اجرا هم بدست آورد.

Erçel در شهر باندیرما (Bandırma) در استان بالیکسیر ترکیه بدنیا آمد و تنها یک خواهر بزرگتر بنام «غمزه» دارد. مادرش «آیلین ارچل» در سال 1398 بعد از سالها مبارزه با بیماری سرطان درگذشت و پدرش نمایندگی فروش کالاهای الکترونیکی در شهر باندیرما دارد.

آغاز ساخت و فیلمبرداری سریال جدید بوراک دنیز و هانده ارچل با نام “دو غریبه”

نگاه های نافذ این بازیگر زیبا و جذاب ترک دل همه را برد! + [دانلود عکس پروفایل]

فیت‌ترین اندام و استایل هانده ارچل

نگاه های نافذ هانده ارچل مدل و بازیگر زیبا و جذاب ترک دل همه را می‌برد! این بازیگر که تاکنون در سریال‌های “دختران آفتاب”، “مروارید سیاه”، “عشق حرف حالیش نمیشه” و “تو در خانه ام را بزن” بازی کرده است، محبوبیت جهانی دارد.

هانده بارها توسط مجله‌های مختلف به عنوان زیباترین زن ترکیه انتخاب شده است و جزء ده نفر اول فهرست‌های مختلف است. تبلیغات جواهرات آتاسای با حضور او در یکی از برج‌های نیویورک به نمایش درآمده است.

زیباترین بازیگر ترکیه هانده ارچل خوشبختی را چگونه تعریف می کند؟

هانده در تابستان ۲۰۲۲ برای یادگیری بیشتر مهارت‌های بازیگری، در شهر نیویورک دوره های بازیگری را سپری کرد. از زمان شهرت مدتی با خواننده معروف ترکیه، مورات دالکیلیچ در رابطه بود. بعد از جدایی از وی و بازی در سریال رمانتیک کمدی “تو در خانه ام را بزن”، عاشق پارتنرش کرم بورسین شد.

ویدیویی از هانده ارچل در حال ورزش کردن

در پشت صحنه سریال تو در خانه ام را بزن، ویدیویی از هانده ارچل منتشر شد که در حال نمایش حرکت‌های رزمی است:

از دست ندهید: ویدیویی از حرکات رزمی هانده ارچل + [فیلم و عکس]

بیشتر بخوانید:

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر