فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

وقتی کرم بورسین ادای هانده ارچل رو در میاره + [ویدیو]

ویدیویی که در آن کرم بورسین ادای هانده ارچل را در میاره را در ادامه ببینید. ویدیو مرتبط با پشت صحنه سریال تو در خانه ام را بزن می‌باشد.

کرم بورسین ادای هانده ارچل را در میاره

سریال تو درم را بزن یکی از بهترین سریال‌های درام، عاشقانه و کمدی تابستانی ترکیه بود که به خاطر محبوبیتی که داشت پخش آن تا بهار سال بعد ادامه داشت. این سریال دو فصل از شبکه فاکس ترکیه به نمایش درآمد.

هانده ارچل در نقش ادا ییلدیز و کرم بورسین در نقش سرکان بولات، از بازیگران اصلی این سریال بودند. رابطه نزدیک این دو باعث شد در دنیای واقعی هم رابطه عاشقانه با یکدیگر تجربه کنند. اما متاسفانه این عشق هم خیلی زود پایان یافت. در ادامه استوری کرم بورسین رو ببینید که در حال تقلید هانده ارچل است.

هانده ارچل بازیگر زن جوان ترک است، که با بازی در سریال “دختران آفتاب”، وارد حرفه بازیگری شد. سپس با ایفای نقش “حیات” در سریال “عشق حرف حالیش نمیشه” به شهرت رسید. آخرین سریالی که در آن حضور داشت،‌ سریال “تو در خانه‌ام را بزن” است.

ادا در آوردن کرم بورسین
ادا در آوردن کرم بورسین

ادا در آوردن کرم بورسین

تقلید ادای هانده ارچل

هانده علاوه بر بازیگری مدل نیز می‌باشد. او در بسیاری از تبلیغات حضور داشته است. کاهش و ایجاد تناسب وزنی هانده، در افزایش زیبایی و شهرت او تاثیر بسیاری داشت. یکی از پرطرفدارترین صفحه‌های اینستاگرام ترکیه متعلق به هانده است. او حدود 30 میلیون دنبال‌کننده دارد.

بیشتر بخوانید:

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر