فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

مشکل حساب وکالتی در ثبت نام طرح فروش ایرانخودرو ؛ ثبت نام با وجود حساب وکالتی انجام نمی‌شود!

طرح فروش فوری ایرانخودرو در حالی در حال برگزاری است که برخی کاربران از مشکل حساب وکالتی در ثبت نام طرح فروش ایرانخودرو خبر می‌دهند.

به گزارش تکراتو و به نقل از ایسنا، همزمان با برگزاری طرح فروش ایران خودرو ویژه نیمه شعبان، برخی از متقاضیانی که خواهان ثبت نام در طرح هستند اعلام کرده‌اند که با وجود تعریف حساب وکالتی و واریز وجه اعلام شده، لینک ثبت نام برایشان باز نمی‌شود. پیگیری‌های انجام شده از بانک مشخص کرد که پس از 48 ساعت از زمان واریز وجه، علی‌القاعده بایستی لینک ثبت نام فعال شود.

این در حالی است که ایران‌خودرو تا ساعت 14 شنبه 20 اسفند معلت تعریف حساب و واریز وجه تعیین کرده است اما معلت ثبت نام 12 ساعت بعد از آن یعنی ساعت 24 شنبه به پایان می‌رسد!

بیشتر بخوانید:

طرح فروش ایران خودرو ویژه خودروهای فرسوده اسفند 1401 [+شرایط و قیمت]

طرح فروش ایران خودرو ویژه مادران اسفند 1401 [+شرایط و قیمت]

مشکل حساب وکالتی در ثبت نام طرح فروش ایرانخودرو

طرح فروش فوری 4 محصول ایرانخودرو ویژه نیمه شعبان از روز گذشته آغاز شده و تا پایان روز شنبه 20 اسفند ماه ادامه دارد.  برای شرکت در این طرح نیاز است که مشتریان برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه به میزان ۱۳۰ میلیون تومان برای سواری‌ها و ۴۰۰ میلیون تومان برای محصولات هایما، اقدام کنند.

بر این اساس با توجه به تعطیلی روزهای چهارشنبه و جمعه، ایران‌خودرو اعلام کرد مشتریان در روزهای سه‌شنبه، پنج‌شنبه و تا ساعت ۱۴ شنبه برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه اقدام کنند.

مشکل حساب وکالتی در ثبت نام طرح فروش ایرانخودرو ؛ ثبت نام با وجود حساب وکالتی انجام نمی‌شود!
مشکل حساب وکالتی در ثبت نام طرح فروش ایرانخودرو ؛ ثبت نام با وجود حساب وکالتی انجام نمی‌شود!

مهلت ثبت‌نام نیز از ساعت ۱۱ روز گذشته (چهارشنبه ۱۷ اسفند ماه) به مدت چهار روز (تا پایان روز شنبه ۲۰ اسفند ماه) در نظر گرفته شده است؛ از سوی دیگر امکان تعریف حساب وکالتی و واریز وجه از روز سه‌شنبه فراهم شده است؛ اما تاکنون تعدادی از مشتریان که حساب وکالتی تعریف کرده و واریز وجه هم داشته‌اند در تماس با ایسنا، اعلام کرده‌اند که لینک ثبت‌نام برایشان فعال نیست.

در پیگیری این افراد و همچنین ایسنا، از بانک‌های عامل، مشخص شده که پس از ۴۸ ساعت از زمان واریز وجه، لینک ثبت نام فعال و ثبت‌نام ممکن خواهد شد. این در حالی است که ایران خودرو در بخشنامه خود صحبتی از این ۴۸ ساعت به صورت واضح نکرده و تنها به این نکته اکتفا کرده است که:

پس از اتمام فرآیند وکالتی شدن حساب در بانک عامل و استعلام توسط ایران خودرو از بانک عامل، اطلاعات به شرکت ایران‌خودرو ارسال می‌شود؛ لذا متقاضیان با در نظر داشتن این مدت زمان، بعد از اتمام افتتاح و واریز وجه در حساب وکالتی نسبت به ثبت‌نام اولیه در سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو اقدام کند.

در ادامه به تعدادی از پیام‌های مخاطبان ایسنا، که دچار مشکل در ثبت‌نام شده‌اند می‌پردازیم:

– من از ساعت ۷ صبح در کافی نت هستم تاا لان که ساعت نزدیک یک ظهر هست، اما سایت مدام خطا می‌دهد.

– سه شنبه اطلاع‌رسانی کردند که چهارشنبه فروش دارند! سه روز طول می‌کشد از زمانی که پول به حساب وکالتی واریز می‌کنیم تا در ایران خودرو تایید شود. چهارشنبه که تعطیل است، بعد هم که پنج شنبه و جمعه است. این چه مدل برنامه‌ریزی است؟. لطفا پیگیری کنید هفته دیگر را تمدید کنند.

– قرار بود که بدون قرعه کشی باشد، حالا شد قرعه کشی؟! مطمئن باشید اسم کسی در نمی‌آید؛ همچون دفعه گذشته که با بدبختی و قرض پول جور کردیم آخر هم برنده نشدیم.

– حساب  وکلاتی باز کردیم اما نمی‌توان ثبت نام کرد؛ چرا از قبل نمی‌گویند باید پول مدتی در حساب بماند؟

من حساب وکالتی داشتم پول هم در حساب هست، پس چرا نمی‌توان ثبت نام کرد؟

– خودرو هایما امکان ثبت‌نام نمی‌دهد و سایت اختلال دارد.

همچنین تعداد زیادی از متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده نیز با مشکل همیشگی در این طرح که هنوز مرحله ثبت‌نام قلبی تعیین تکلیف نشده و با پیام “در حال بررسی” روبرو هستند و امکان ثبت نام مجدد ندارند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص مشکل حساب وکالتی در ثبت نام طرح فروش ایرانخودرو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر