فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قابلیت ویدیو مسیج در واتساپ به زودی عرضه می‌شود؛ جدیدترین تقلید متا از تلگرام!

ویژگی ویدیو مسیج در واتساپ به‌زودی معرفی می‌شود. واتس‌اپ یکی دیگر از ویژگی‌های تلگرام را نیز به پلتفرم خود آورد.

قابلیت ویدیو مسیج در واتساپ به‌زودی برای این پیام‌رسان عرضه خواهد شد. واتس‌اپ مدتهاست که درحال عرضه ویژگی‌های جدید به پیام‌رسان خود بوسیله به‌روزرسانی‌های متعدد است.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بسیاری از این ویژگی‌ها را قبلاً در پیام‌رسان‌های رقیب دیده بودیم. البته به‌طور کلی واتس‌اپ را می‌توان بزرگترین مقلد تلگرام نامید چرا که اکثر آپدیت‌های پیشین این شبکه اجتماعی، از تلگرام برگرفته شده است.

بیشتر بخوانید: آپدیت جدید واتساپ با دو قابلیت کاربردی منتشر شد

قابلیت ویدیو مسیج در واتساپ در آینده نزدیک عرضه می‌شود

واتس‌اپ راه‌های مختلفی را برای برقراری ارتباط با دیگران در اختیار کاربران قرار می‌دهد، از پیام‌های متنی گرفته تا صوتی و عکس و فیلم. بااین‌حال در این پیام‌رسان نمی‌توانید پیام ویدیویی کوتاه ارسال کنید؛ قابلیتی که مدت‌هاست در تلگرام وجود دارد و حالا واتس‌اپ می‌خواهد آن را کپی کند.
وب‌سایت WABetaInfo یک ویژگی مخفی جدید را در یک نسخه بتای واتس‌اپ برای آیفون پیدا کرده است که هنوز در اختیار کاربران، حتی آن‌هایی که نسخه بتا را نصب کرده‌اند، قرار نگرفته است. بااین‌حال WABetaInfo توانسته آن را فعال کند و به نحوه عملکردش پی ببرد که از شباهت بیش از اندازه آن به ویدیو مسیج تلگرام حکایت دارد.

ارسال ویدیو مسیج در واتس‌اپ مانند ارسال پیام صوتی است، بنابراین با فرایند ساده‌ای روبه‌رو هستیم. کاربران باید انگشت خود را روی دکمه مخصوص این ویژگی نگه دارند تا بتوانند یک ویدیوی حداکثر 60 ثانیه‌ای برای مخاطب ضبط کنند. پس از ارسال، این ویدیو در فرمت دایره‌ای‌شکل به نمایش گذاشته می‌شود و به‌طور خودکار اجرا خواهد شد.

قابلیت ویدیو مسیج در واتساپ در آینده نزدیک عرضه می‌شود

ویدیو مسیج‌ها در واتس‌اپ به‌طور سرتاسری رمزگذاری می‌شوند و نمی‌توان آن‌ها را ذخیره یا فوروارد کرد، بااین‌حال امکان اسکرین‌شات‌گرفتن از آن‌ها وجود دارد.

درحالی‌که با یک ویژگی کپی‌شده از تلگرام روبه‌رو هستیم، کاربران به روش جدیدی برای ارسال پیام به دیگران دست پیدا می‌کنند. درحال‌حاضر نمی‌دانیم کاربران چه زمانی به ویدیو مسیج در واتس‌اپ دسترسی پیدا خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره قابلیت ویدیو مسیج در واتساپ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر