فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

ثبت نام دهمین آزمون استخدامی کشور آغاز شد

ثبت نام دهمین آزمون استخدامی کشور آغاز شد. این آزمون به منظور جذب نیرو در بیش از ۱۲ دستگاه اجرایی در هفته جاری برگزار می‌شود.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

این آزمون جهت جذب نیرو در برخی از دستگاه‌های اجرایی از جمله وزارت راه و شهرسازی، پست بانک، شرکت ارتباطات زیرساخت، گمرک جمهوری اسلامی ایران، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان تحقیقات، آموزش و توسعه کشاورزی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان شیلات ایران، سازمان ملی استاندارد، سازمان ملی بهره‌وری، پژوهشکده علوم زمین و برخی از دستگاه‌های اجرایی استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید: زمان برگزاری آزمون استخدامی معلمان اعلام شد

ثبت نام دهمین آزمون استخدامی کشور آغاز شد

به منظور ایجاد تسهیلات مناسب برای ثبت‌نام داوطلبان، دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان یادشده از روز سه‌شنبه ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۲ در وب‌سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir منتشر می‌شود.

ثبت‌نام این آزمون استخدامی نیز از روز سه‌شنبه ۱۵ فروردین آغاز می‌شود و تا پایان روز یکشنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۲ ادامه دارد. متقاضیان شرکت در آزمون توجه داشته باشند این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و ثبت‌نام پس از اتمام مهلت یاد شده غیرفعال خواهد شد.

ثبت نام دهمین آزمون استخدامی کشور آغاز شد

داوطلبان متقاضی استخدام می‌توانند برای آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز شغل محل‌های استخدام رشته‌ها مقاطع تحصیلی و سایر شرایط در هر یک از دستگاه‌ها مفاد، دفترچه راهنمای آزمون را مطالعه و نسبت به ثبت‌نام در بازه زمانی یاد شده اقدام کنند.

دهمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی روز جمعه ۵ خرداد ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود و توضیحات لازم در خصوص تاریخ و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و سایر موارد در دفترچه راهنمای آزمون اعلام می‌شود.

همچنین تمامی فرآیندهای مربوط به ثبت‌نام داوطلبان شرکت در دهمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور تنها از طریق وب‌سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی ثبت نام دهمین آزمون استخدامی کشور چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر