فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

سه خودرو جدید لاماری در راه بازار ایران هستند!

در پی اقبال خوش بازار به نخستین محصول تولیدی شرکت آرین پارس موتور، این شرکت جهت تامین تمایل بازار، سه خودرو جدید لاماری را تولید خواهد کرد.

در همین راستا، «امیر صرافی، مدیر بازاریابی شرکت آرین پارس موتور ضمن اشاره به موضوع استقبال بازار از خودرو لاماری ایما بیان کرد که برنامه تولید سال 1402 به 20 هزار دستگاه افزایش خواهد یافت.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: صدور مجوز واردات 200 هزار خودرو در سال 1402

عرضه سه خودرو جدید لاماری در پی افزایش ظرفیت تولید

صرافی در این رابطه اعلام کرد: «در حال حاضر تحویل خودروهای فروخته شده در بورس کالا در موعد مقرر و بدون تاخیر در حال انجام است و تمامی خودروهای ثبت نام شده از طریق سامانه یکپارچه فروش نیز در سال 1402 تحویل خواهند شد. همچنین دو نسخه هیبرید و فول آپشن لاماری ایما نیز در تابستان امسال به بازار عرضه خواهند شد و بنابراین شرکت برنامه جدی برای افزایش تولید خود تا سقف 20 هزار دستگاه در سال 1402 را به وزارت صمت ارائه داده است که اطمینان داریم با ادامه پشتیبانی و همکاری مثبتی که دفتر خودرویی این وزارتخانه تاکنون داشته، این هدف محقق خواهد شد.»

سه خودرو جدید لاماری

مدیر بازاریابی شرکت آرین پارس موتور ضمن بیان گسترش سبد محصولات این شرکت اعلام داشت: «به غیر از دو نسخه جدید لاماری ایما، یک کراس‌اوور جدید در سگمنت B امسال رونمایی خواهد شد که عرضه آن احتمالاً از سال 1403 آغاز خواهد شد.»

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص عرضه سه خودرو جدید لاماری در بازار ایران چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (1 نظر)

    فساد سیستماتیک چنان کل نظام را گرفته است که به ماننده غده سرطانی که کل بدن مریض را گرفته باشد و علاجی هم فعلا برای آن وجود ندارد و هر روز هر روز هم وضعیت را بدتر می نماید.
    و موضوع خودرو هم یکی از معضلات می باشد.

    پاسخ