;
coinex

بزرگترین طرفداران سانسور در توییتر معرفی شدند

بزرگترین طرفداران سانسور در توییتر معرفی شدند. سه کشور بزرگ جهان به شدت در پی سانسور محتوا در این شبکه اجتماعی هستند.

بزرگترین طرفداران سانسور در توییتر معرفی شدند. آنطور که پیداست سه کشور آلمان، هند و ترکیه به شدت در پی سانسور محتوا در شبکه اجتماعی توییتر هستند اما چرا ایران در این لیست وجود ندارد؟ جالب است بدانید که توجه به موضوع سانسور محتواها در شبکه اجتماعی توییتر تاکنون و تا قبل از مدیریت ایلان ماسک، مورد توجه قرار نگرفته بود ولی امروزه سیاست‌های این ثروتمند آمریکایی به 81 درصد از این درخواست‌ها پاسخ مثبت داده است.

بیشتر بخوانید: دعوتنامه بلواسکای صادر نشده جنجال‌ساز شد؛ رقب توییتر چه زمانی در دسترس عموم قرار می‌گیرد؟

بزرگترین طرفداران سانسور در توییتر معرفی شدند

داده‌ها نشان می‌دهد که توییتر تحت مالکیت جدید با بیشتر درخواست‌های دولت‌های مختلف برای سانسور کاربران یا توییت‌هایشان موافقت کرده است.

به گزارش الجزیره، داده‌های گزارش‌شده توییتر نشان می‌دهد که پس از اینکه ایلان ماسک این پلتفرم را تصاحب کرد، توییتر با تقریباً تمام درخواست‌های دولت‌ها برای حذف محتوا موافقت کرده است.

بزرگترین طرفداران سانسور در توییتر معرفی شدند

این غول رسانه‌های اجتماعی به طور کامل یا جزئی با ۹۸.۸ درصد درخواست‌های حذفی که از ۲۷ اکتبر، تاریخ تصاحب ماسک، تا ۱۳ آوریل دریافت کرده بود، موافقت کرده است؛ از جمله صد‌ها درخواست از ترکیه و هند، که به دلیل ساکت کردن منتقدان با انتقاد مواجه هستند.

بر اساس داده‌های توییتر گردآوری شده توسط مرکز برکمن برای جامعه اینترنت در دانشکده حقوق هاروارد، توییتر یا به طور کامل با ۸۳ درصد از درخواست‌ها موافقت کرد و یا تا حدی با ۱۵۴ درصد این درخواست‌های سانسور را انجام داده است.

ترکیه مسئول نیمی از درخواست‌های حذف بود و پس از آن آلمان و هند به ترتیب ۲۶ و ۵ درصد بودند. این داده‌ها سوالاتی را در مورد تعهد اعلام شده ماسک به حفاظت از آزادی بیان ایجاد می‌کند. تحت مالکیت قبلی توییتر، این سایت رسانه اجتماعی با نرخ کمتری از درخواست‌های حذف توسط دولت پیروی می‌کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ بزرگترین طرفداران سانسور در توییتر چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر