coinex
otetmarket
خرید بلیط هواپیما

ابزار هوش مصنوعی ImageBind متا معرفی شد؛ خلق خروجی مورد نیاز کاربر با تمام روش‌های ممکن!

ابزار هوش مصنوعی ImageBind شرکت متا برای شبیه‌سازی قوه درک انسان معرفی شد. هوش مصنوعی متا با قدرت وارد صحنه شد.

متا از یک مدل ابزار هوش مصنوعی جدید رونمایی کرد که قادر است علاوه‌بر تصویر و متن، صدا و ویدئو را نیز به بهترین شکل ممکن دریافت کرده و یک ورودی بی عیب‌ونقص تحویل دهد. همچنین ابزار هوش مصنوعی ImageBind متا می‌تواند قوه ادراک انسان را شبیه‌سازی کرده و عملکردی بسیار عالی در زمینه کاربری‌های درخواست شده ارائه کند. در ادامه با مدل هوش مصنوعی جدید متا بیشتر آشنا می‌شوید.

بیشتر بخوانید: هوش مصنوعی Duet گوگل برای جیمیل عرضه می‌شود

ابزار هوش مصنوعی ImageBind متا رونمایی شد

متا از فناوری هوش مصنوعی جدید خود به نام ImageBind رونمایی کرده است. این فناوری هوش مصنوعی قادر است علاوه بر متن و تصویر، دیگر ورودی‌های ممکن از جمله صدا یا ویدئو را نیز دریافت نموده و بر اساس آن‌ها خروجی مورد نیاز کاربران را تولید نماید.

چت‌بات‌های مولد با امکان تولید متن و تصویر خیلی زود در بین کاربران رونق پیدا کرده‌اند و همین موضوع، شرکت‌های تکنولوژی را بر آن کرده تا هر چه زودتر از مدل‌ها و نوآوری‌های خود در زمینه هوش مصنوعی رونمایی کنند.

ابزار هوش مصنوعی ImageBind متا رونمایی شد

این AI تازه به میدان آمده متا قابلیت جستجو بر اساس تصویر، متن، ویدئو و صدا را علاوه بر متن فراهم آورده و قادر است این محتوای چند رسانه‌ای را با خلاقیت به یکدیگر تبدیل نماید. با ImageBind، متا به ماشین‌ها اجازه می‌دهد تا از طریق چندین ورودی، به درک بهتری از واقعیت دست پیدا نمایند و صرفاً به تولید متن یا تصویر بر اساس توضیحات کاربران یا مطالب موجود در اینترنت متکی نباشند.

باید به این نکته اشاره کنیم که تلاش‌های متا یا همان فیسبوک سابق در حوزه متاورس، نقش مهمی در ساخت ImageBind ایفا کرده است. این AI نیز تلاش دارد تا با تولید خروجی نزدیک به احساسات انسان، تجربه وی را در فضایی خارج از دنیای واقعی شبیه‌سازی نماید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ ابزار هوش مصنوعی ImageBind متا چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر