;
coinex

واردات مرسدس بنز C200 به ایران قطعی شد [+عکس]

واردات مرسدس بنز C200 به ایران تایید شده است. اما باید دید این محصول در صورت واردات به ایران با چه قیمتی روانه بازار می‌شود؟

خبرها بیانگر انجام اقدامات لازم از سوی یکی از شرکت‌های واردکننده در جهت اجرای فرایند ثبت سفارش دو محصول از برند مرسدس بنز بوده و این دو خودرو به‌زودی روانه بازار ایران خواهند شد. یکی از این دو خودرو مرسدس بنز C200 2023 است، اما تاکنون جزئیاتی از خودرو دوم اعلام نشده است. در ادامه با قابلیت‌های این خودرو وارداتی جدید بازار ایران آشنا خواهیم شد.

بیشتر بخوانید: بررسی ساندرو استپ وی ؛ [+مشخصات فنی، امکانات رفاهی و قیمت]

واردات مرسدس بنز C200 به ایران و مشخصات آن

در طراحی نمای داخلی نسل جدید مرسدس بنز C200 از کلاس S الهام گرفته شده است. زمان ورود به کابین این خودرو یک نمایشگر بزرگ 11.9 اینچی و یک نمایشگر 12.3 اینچی در برابر راننده توجه‌ها را به خود جلب می‌کند. این نمایشگرها از جدیدترین مدل از سیستم اطلاعاتی سرگرمی MBUX و دستیار صوتی مرسدس استفاده می‌کنند. طراحی داشبورد و اینکه نمایشگر مرکزی 6 درجه به سوی راننده زاویه داشته که از تفاوت‌های اصلی این خودرو با S کلاس به حساب می‌آید.

واردات مرسدس بنز C200

مرسدس بنز C200 با موتور 2 لیتری توربوشارژ در سامانه‌های گمرکی به ثبت رسیده و با همین مشخصات به بازار ورود پیدا خواهد کرد. تازه‌ترین نسل این خودرو در نمای جلو از عناصر طراحی E کلاس و مدل‌های کوچک‌تر CLA و A کلاس استفاده خواهد کرد. در قسمت عقب این خودرو هم عناصر طراحی سری S کلاس دیده می‌شود. به‌صورت کلی C کلاس در طول تاریخ خود هویت مستقلی از نظر طراحی نداشته و همواره براساس E کلاس و S کلاس توسعه یافته است.

واردات مرسدس بنز C200

طول این سدان پرچمدار مرسدس 468 سانتی‌متر، عرض آن 186 سانتی‌متر و ارتفاع آن 174.7 سانتی‌متر بوده که نسبت به قبل طول آن 6.35 میلی‌متر و عرض آن هم 1 سانتی‌متر افزایش یافته است. همچنین فاصله محوری آن هم 2.54 سانتی‌متر بزرگتر شده و درحال‌حاضر 2 سانتی‌متر برای سرنشینان عقب فضای پای بیشتری را ارائه خواهد کرد. البته طراحان 1 سانتی‌متر ارتفاع آن را کاهش دادند. لازم به ذکر است که حجم صندوق بار این خودرو هم بدون تغییر همان 507 لیتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص واردات مرسدس بنز C200 به ایران چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (22 نظر)

  بنز بنز هست ولی این خودرو متعلق به خانواده بزرگسال نیست. و بنز و ب ام دبلیو تنها خودروهایی هستند که در ایران نمیتوانند راحتی اروپا را بدهند. نبود جاده و ناهمواری و بنزین این خودروها را بی کیفیت میکند.

  پاسخ

  درود بر شما ..بنز c200سالهاست آرزوی منه ..باید همه جور خودرو به کشور وارد بشه

  پاسخ

  خدا کنه وارد بشه تا یک کم چشمامون به ماشین مدل روشن بشه دیگه واقعا ماشینهای تو شهرها از مدل افتادن هرکس میخواد سوار بشه بشه نگاهش مال من هست ولی باز هم کیف میکنم ماشینهای مدل بالا میخواد وارد خیابانهای کشورم بشه حال میکنم

  پاسخ

  خدا کنه وارد بشه تا یک کم چشمامون به ماشین مدل روشن بشه دیگه واقعا ماشینهای تو شهرها از مدل افتادن هرکس میخواد سوار بشه بشه نگاهش مال من هست ولی باز هم کیف میکنم ماشینهای مدل بالا میخواد وارد خیابانهای کشورم بشه حال میکنم

  پاسخ

  خیلی خوبه ولی کاش سی 300 وارد بشه… اونم دو لیتری موتورش

  پاسخ

  لو آپشن بخواد وارد شه ۶۵ هزارتا حداقلش قسمت داره با گمرک ناعادلانله میشه ۱۲۰ هزارتا
  بازم همه رانتیا سوار میشن و قشر ضعیف که بی ماشین میمونه همچنان و قشر متوسط هم راضی به ۲۰۷ میلیاردی و ماهم همچنان به در نگاه میکنیم که کی انقلاب میشه از دست شما که جوونیمون رفت راحت میشیم گمشید دیگه

  پاسخ

  انقلاب مجازی منظورت؟

  پاسخ

  گل پسر اون باتومم مجازی رفته توت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  ظاهراً مال تو رفته چون خیلی فشار میخوری

  پاسخ

  سیکتیررر مجازی جان

  پاسخ

  اگه‌دولت‌اینکارو بکنه.من ازاین به بعد رای میدم.
  ۳تا سرباز وطن هم تحویل جامعه میدم.
  باورکنین اگه مثل کشورای پیشرفته به ما امکانات بدن.ماهم تاپای جان دربرابر همه بدخواها میایستیم.به امید روزی که بهترینها برای تمام ایرانیها رقم بخوره.

  پاسخ

  عزیز دل همه که مثل شما پولدار نیستن مرسدس بنز بخرن. این ماشینا مال دو درصد جامعه هست

  پاسخ

  مگه پولدار مال باباتو خورده که زر میزنی مردک؟!! درضمن ایران بالای ده درصد پولدار داره

  پاسخ

  زر رو تو میزنی ایشون محترمانه نظرش رو گفته تو چرا می سوزی ، پولدار بودن هیچ ایرادی ندارد و خیلی خوب است ، واردات بنز هم اگه واقعی باشه یه قدم روبه جلو هست، ولی بهتر است به جای واردات بنز که ارز بری نسبتا زیاد دارد در این شرایط ارزی ناوگان اتوبوس رانی نوسازی شود و اتوبوس های برقی به شهر ها وارد شود تا نفع آن برای اکثر ملت ایران باشد و مشکل آلودگی هوا و ناوگان فرسوده تا حدودی کمتر شود و کیفیت خدمات عمومی بالاتر رود.

  پاسخ

  نو کیسه
  کاش فرهنگ هم مثل پولات زیاد بود.

  پاسخ

  زر رو تو میزنی ایشون محترمانه نظرش رو گفته تو چرا می سوزی ، پولدار بودن هیچ ایرادی ندارد و خیلی خوب است ، واردات بنز هم اگه واقعی باشه یه قدم روبه جلو هست، ولی بهتر است به جای واردات بنز که ارز بری نسبتا زیاد دارد در این شرایط ارزی ناوگان اتوبوس رانی نوسازی شود و اتوبوس های برقی به شهر ها وارد شود تا نفع آن برای اکثر ملت ایران باشد و مشکل آلودگی هوا و ناوگان فرسوده تا حدودی کمتر شود.

  پاسخ

  قیمتش صد هزار دلاره با کدام ارز؟

  پاسخ

  خودروی دست هزارم ژاپنی وکره ای و آلمان وفرانسه وامریکا و…را وارد کنید، اما لطفا این آشغالهای چینی که صدای موتورشون مثل تراکتوره وقدرت موتورشون در حد موتور گازیه را وارد نکنید.

  پاسخ

  واردات مرسدس بنز عالی است

  پاسخ

  همش شعار وعده وبدون عمل واجرا است

  پاسخ

  قیمت چند؟?

  پاسخ

  آخرش میشه چانگان با ستاره بنز

  پاسخ