coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

گزارش عملکرد کافه بازار در سال 1401 منتشر شد؛ 1.8 میلیارد نصب بازی و برنامه!

گزارش عملکرد کافه بازار در سال 1401 منتشر شده که مهم‌ترین دستاورد کافه‌بازار در آن، استفاده از 10 آنتی‌ویروس جهت سلامت‌سنجی اپلیکیشن‌ها عنوان شده است.

کافه‌بازار در راستای دوازدهمین سال فعالیت خود طی گزارشی مختصر از مهم‌ترین فعالیت‌های خود در سال 1401 رونمایی کرده که حاکی از نصب 1.8 میلیارد برنامه و بازی از سوی کاربران این فروشگاه اندرویدی در این سال بوده و تعداد به‌روزرسانی‌ها هم به 630 میلیون عدد دست یافته است.

در این زمینه دسته ابزارها، شبکه‌های اجتماعی و سرگرمی بیشترین میزان نصب را داشته‌اند. همچنین کاربران این فروشگاه اپلیکیشن در سال گذشته یک میلیارد و 170 میلیون بار در میان برنامه‌ها و 884 میلیون بار در دسته بازی‌ها جست‌وجو داشته‌اند.

در حوزه بازی‌ها هم بازی‌های اکشن، تفننی و مسابقه‌ای به‌عنوان محبوب‌ترین بازی‌ها در بین کاربران کافه‌بازار مدنظر قرار گرفته‌اند. همچنین بازی‌ها و برنامه‌های ایرانی در کافه‌بازار تعداد 18 و 800 را نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید: جدیدترین گزارش اسپیدتست از اینترنت ایران ؛ تداوم سقوط!

گزارش عملکرد کافه بازار در سال 1401

طی آذرماه 1401 کافه‌بازار از امکان کاربران برای سنجش سلامت برنامه‌ها و بازی‌های این پلفترم با 10 آنتی‌ویروس، پیش از دانلود خبر داد. حالا اما در گزارش عملکرد کافه بازار در سال 1401 این امر به عنوان مهم‌ترین دستاورد سال 1401 مورد توجه قرار گرفته است.

گزارش عملکرد کافه بازار در سال 1401

طبق اعلام کافه‌بازار، در سال 1401 در چند نوبت بررسی‌هایی صورت گرفته و به بسیاری از برنامه‌ها و بازی‌هایی که طی فرایند به‌روزرسانی، رفع خطاها و توجه به هشدارهای امنیتی از توانایی لازم برخوردار نبوده‌اند، هشدار داده یا حتی اقدام به حذف آن‌ها شده است. در این زمینه 33 هزار برنامه و بازی تا رفع مشکل‌های امنیتی حذف یا تعلیق شده‌اند.

همچنین بازار در گزارش خود به آمار همراه‌بانک‌های ایرانی هم اشاره داشته و براساس آمار اعلامی پارسال همراه‌بانک‌های ایرانی 45 میلیون بار نصب شده‌اند که این میزان درواقع 22 بانک را شامل خواهد شد.

گزارش عملکرد کافه بازار در سال 1401

از سوی دیگر درباره نسخه‌های مختلف اندروید هم، اندروید 11 با 25.5 درصد استفاده، محبوب‌ترین نسخه اندروید در بین کاربران کافه‌بازار بوده است. همچنین نسخه‌های 12 و 13 هم در رده‌های دوم و سوم دیده می‌شوند. در اینجا متن مختصر گزارش عملکرد کافه بازار در سال 1401 قابل دریافت است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص گزارش عملکرد کافه بازار در سال 1401 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر