;
coinex

هوش مصنوعی تصویرساز DALL-E 3 به چت بات بینگ افزوده می‌شود

هوش مصنوعی تصویرساز DALL-E 3 قرار است به چت‌بات هوش مصنوعی بینگ افزوده شود. این مدل تصویرساز از بهبودهای بسیاری نسبت به نسل قبل برخوردار است.

مایکروسافت در رویداد اختصاصی خود که ساعاتی پیش برگزار شد، اعلام کرد که هوش مصنوعی تصویرساز DALL-E 3 به زودی برای چت‌بات هوش مصنوعی بینگ عرضه خواهد شد. شرکت OpenAI به عنوان مالک اصلی این چت‌بات به تازگی نسل سوم مدل هوش مصنوعی خود را معرفی کرد و دیدیم که نسبت به نسل قبلی از بهبودهای بسیاری زیادی برخوردار است.

بیشتر بخوانید: سومین نسخه هوش مصنوعی تصویرساز DALL-E با پیشرفت‌های چشمگیر معرفی شد

هوش مصنوعی تصویرساز DALL-E 3 به زودی برای بینگ عرضه می‌شود

مایکروسافت در کنار به‌روزرسانی سالانه سرفیس‌های خود، اخبار بیشتری در حوزه هوش مصنوعی برای طرفدارانش دارد. یکی از خبرهایی که می‌تواند برای طرفداران DALL-E خوشحال‌کننده باشد این است که به‌زودی شاهد اضافه شدن نسخه‌ جدید آن به بینگ خواهیم بود.

هوش مصنوعی تصویرساز DALL-E 3 به زودی برای بینگ عرضه می‌شود

OpenAI اخیراً DALL-E 3 را معرفی کرده است، مدل هوش مصنوعی‌ای که از نظر قدرت و توانایی ایجاد تصاویر دقیق‌تر، از مدل قبلی خود پیشی می‌گیرد. اکنون این ابزار به طور یکپارچه با ChatGPT، چت‌بات هوش مصنوعی محبوب، ادغام شده تا فرآیند را برای شما آسان‌تر کند.

نکته بسیار مهم ارتقاء Bing Image Creator به نسخه جدید DALL-E است که به‌زودی اتفاق خواهد افتاد. مدل قبلی DALL-E تصاویری شبیه به انیمه ایجاد می‌کرد، در حالی که خروجی‌های DALL-E 3 واقعی‌تر به نظر می‌رسند. مایکروسافت طی مراسم تأکید کرد که این ویژگی برای همه رایگان است؛ بنابرین تمامی کاربران می‌توانند از آن استفاده کرده و لذت ببرند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره هوش مصنوعی تصویرساز DALL-E 3 چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

.

منبع: زومیت

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر