;
coinex

گوگل اکنون به تولیدکنندگان محتوا اجازه متوقف کردن نظرات روی ویدئوهای یوتیوب را می‌دهد

بدین منظور، تولیدکنندگان محتوا می‌توانند نسبت به متوقف کردن نظرات روی ویدئوهای یوتیوب به سادگی اقدام کنند نظارت راحت‌تری را در این قسمت داشته باشند.

بخش نظرات می‌تواند مکانی برای تجمع و هم‌زیستی و هم‌چنین جایی برای ارسال عبارات توهین‌آمیز باشد و سرعت ارسال کامنت‌ها چالشی در حوزه نظارت را ایجاد می‌کند. یوتیوب در تلاش است تا تعادلی را برقرار کند و امکانات کنترل نظرات بیشتری برای خالقان (سازندگان محتوا) فراهم کند، بیشترین توجه به گزینه توقف نظرات می‌شود. این شرکت این ویژگی را آزمایش کرد و در حال حاضر آن را برای همه کاربران در دسترس قرار می‌دهد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


متوقف کردن نظرات روی ویدئوهای یوتیوب

گزینه Pause اجازه می‌دهد تا نظرات موجود قابل مشاهده باقی بمانند در حالی که به حساب‌های دیگر اجازه ارسال دیگر را نمی‌دهد. پیش از این، سازندگان فقط می‌توانستند نظرات را از کانال خود غیرفعال کنند یا هر یک را قبل از ارسال پست بررسی کنند. برخلاف تنظیمات بازبینی، گزینه Pause از ورود هرگونه اظهارنظری جلوگیری می‌کند و خطر انباشتگی یا مشاهده نظرات منفی و نامناسب را از بین می‌برد. اساساً، اگر شخصی بخواهد برای چیزهای دیگری مانند ایجاد ویدیو یا فعالیت‌های خارج از YouTube وقت بگذارد، می‌تواند بدون فکر کردن به بینندگانی که منتظر مشاهده کامنت‌هایشان برای پخش زنده هستند، این کار را انجام دهد.

متوقف کردن نظرات روی ویدئوهای یوتیوب

علاوه بر این، یوتیوب برخی از تنظیمات نظرات را بازسازی و تغییر نام داده است، به همراه اضافه کردن امکان توقف. حالا، خالقان سه گزینه را در تنظیمات نظرات خواهند دید: روشن، توقف و خاموش. گزینه‌های مدیریت دقیق‌تر همزمان با روشن شدن نظرات نمایش داده می‌شود، با شروع از گزینه پایه که نظراتی را نگه می‌دارد که ممکن است برای بررسی نامناسب باشند. سپس گزینه سخت که دامنه وسیع‌تری از نظرات را برای بررسی اولیه در نظر می‌گیرد، و در نهایت گزینه نگه‌داشتن همه که به خالقان اجازه می‌دهد هر نظری را قبل از انتشار عمومی بررسی و تأیید کنند. خالقان همچنین می‌توانند انتخاب کنند تا نظرات بدون هیچ یک از این فیلترهای اضافی منتشر شوند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد افزودن قابلیت متوقف کردن نظرات روی ویدئوهای یوتیوب توسط گوگل چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و اخبار فناوری را از تکراتو دنبال کنید.

.

منبع: engadget

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر