;
coinex

رقیب جدید ChatGPT در اندروید؛ ربات چت هوش مصنوعی Pi معرفی شد

استارتاپ Inflection AI رسما نسخه اندروید چت بات هوش مصنوعی خودبه نام Pi را که به نظر رقیب جدید ChatGPT است در قالب اپلیکیشن رونمایی کرد.

Inflection AI که در سال 2022 توسط مصطفی سلیمان و کارن سیمونیان بنا نهاده شد یک استارتاپ یادگیری ماشینی است. اکنون براساس اطلاعات بلاگ رسمی سایت Inflection AI، این شرکت نسخه اندرویدی چت بات هوش مصنوعی خود به نام  Pi را به صورت اپلیکیشن، رایگان در اختیار کاربران گذاشته است.

بیشتر بخوانید: هوش مصنوعی چیست

استارتاپ Inflection پیش‌تر نسخه IOS ربات چت هوش مصنوعی pi را عرضه کرده بود. این چت بات همزمان با نسخه کتبی به صورت شفاهی هم جواب‌های خود را مطرح می‌کند که به نظر می‌رسد این Pi رقیب چت بات محبوب ChatGPT خواهد شد.

تاکنون ربات چت Pi به شش نوع صدا با تن و لحن مختلف مجهز شده است. کاربران می‌توانند با فعال کردن میکروفن با این چت بات مکالمه صوتی داشته باشند. شما با فعال کردن این قابلیت می‌توانید همزمان پاسخ‌ها را به صورت شفاهی و کتبی دریافت کنید.

PI، رقیب جدید ChatGPT
PI، رقیب جدید ChatGPT

Inflection AI ادعا کرده که Pi با چت‌های بیشتر با شما آشنا‌تر می‌شود و می‌تواند اطلاعات مطابق با سلیقه شما در اختیارتان بگذارد. بر این اساس با ایجاد این صمیمیت به نظر می‌رسد Pi جایگاه خوبی را در میان کاربران پیدا کند.

Inflection AI چندی پیش از مدل هوش مصنوعی Inflection-1 هم‌زمان با چت‌بات تحت وب Pi را معرفی کرده بود. اما گفته می‌شود که به‌روزرسانی بزرگی برای این مدل هوش مصنوعی به نام Inflection-2 در راه است.

به هرحال بر اساس اعلام استارتاپ Inflection AI اپلیکیشن اندروید چت بات هوش مصنوعی Pi برای 35 کشور از جمله ایالات متحده آمریکا در دسترس قرار گرفته است. Pi که می‌تواند همزمان جواب‌ها را به صورت کتبی و شفاهی در دسترس کاربران قرار دهد و فضای صمیمی را برای کاربرانش فراهم کند، به نظر می‌رسد رقیب دستیار‌های هوش‌های مصنوعی معروفی مانند گروک و چت جی پی تی بشود.

بیشتر بخوانید: 

نظر شما درباره‌ی PI، رقیب جدید ChatGPT چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر