coinex
راهنمای خرید تکراتو

شاتل مالک 60 درصد سهام صبانت شد

شرکت اینترنتی شاتل اعلام کرد که 60 درصد سهام صبانت را خریداری کرده است. شاتل امیدوار است با این توافق بتواند خدمات ارتباطی خود را گسترش دهد.

حسن شانه‌ساز، رئیس هیئت مدیره شاتل با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود رسماً اعلام کرد که شرکت متبوعش 60 درصد سهام صبانت را خریداری کرده است. در متن این پست به خرید صبانت توسط شاتل اشاره نشده اما در تصویر اصلی این مسئله به خوبی قابل درک است. ضمناً در وب‌سایت شاتل نیز اشاره شده است که هدف از پیوند این دو شرکت بزرگ، افزایش سطح خدمات‌دهی به مشتریان و گسترش پروژه فیبر نوری است. در ادامه با جزئیات خبر همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: پروژه فیبر نوری آسیاتک با حضور رئیس جمهور رونمایی شد

شاتل مالک 60 درصد سهام صبانت شد

حسن شانه‌ساززاده، رئیس هیات مدیره شاتل در پست اینستاگرامی خود نوشت: «ابتدای سال ۱۴۰۳ به لطف الهی و با حمایت و پیگیری حاج آقا (شجاع‌الدین) میرطاووسی (مدیرعامل شاتل)، موفق به خرید ۶۰ درصد سهام یکی از شرکت‌های خوش‌نام این حوزه شدیم.»

‏حال باید دید با تصاحب عمده سهام صبانت توسط شاتل، وضعیت مدیریتی صبانت به چه شکل تغییر می‌کند؛ احمد بیدآبادی، مدیرعامل صبانت می‌ماند یا شخصی از گروه شاتل به صبانت می‌رود.

شاتل مالک 60 درصد سهام صبانت شد

شاتل نیز در وب‌سایت خود نیز خبر خرید 60 درصد از سهام صبانت را تأیید و متن زیر را منتشر کرده است:

بر اساس توافق انجام شده، گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات «شاتل»، سهام عمده شرکت انتقال داده‌های نداگستر صبا با نام تجاری «صبانت» را خریداری کرده و با تجمیع فعالیت‌ها و دارایی‌ها، شرکت صبانت به شرکت شاتل پیوست. ادغام این دو شرکت فعال در حوزه ارتباطات ثابت کشور که هر دو دارنده پروانه UNSP هستند، با هدف توسعه یکپارچه شبکه فیبر نوری در کشور انجام شده و سرآغاز تحول و پیشرفت‌های چشمگیر در این زمینه خواهد بود.

به اطلاع می‌رسانیم تغییرات مورد نیاز در ساختار شرکت صبانت و همچنین تغییرات مربوط به سرویس‌های مشتریان کنونی این شرکت، در طول ماه‌های آینده و با اطلاع‌رسانی قبلی انجام خواهد شد؛ از‌این‌رو کاربران فعلی صبانت نگرانی از این بابت نخواهند داشت.

امیدواریم نتیجه این ادغام، دسترسی گسترده‌تر به خدمات ارتباطی و به‌‌ویژه توسعه هرچه سریع‌تر سرویس اینترنت فیبر نوری در کشور باشد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درخصوص خرید صبانت توسط شاتل چیست؟ به نظر ما که این ادغام می‌تواند خدمات اینترنتی شاتل را گسترش و کیفیت اینترنت بیشتر شود. نر شما چیست؟

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر