coinex
راهنمای خرید تکراتو

طرح تبدیل فیدلیتی و دیگنیتی به ریسپکت 2 ؛ [+ قیمت ریسپکت 2]

طرح تبدیل فیدلیتی و دیگنیتی به ریسپکت 2 اعلام شد. بهمن موتور این طرح را از ساعت 10 صبح آعاز کرده است. جزئیات طرح را در ادامه مطلب بخوانید.

بهمن موتور در وب‌سایت خود اطلاعیه‌ای مبنی برا طرح تبدیل فیدلیتی و دیگنیتی به ریسپکت 2 صادر کرده است. در این طرح دو خودرو فردلیتی پرایم و دیگنیتی ویژه متقاضیان طرح عادی و جوانی جمعیت قرار است با سدان ریسپکت 2 تبدیل شود. لذا متقاضیان ابتدا باید قیمت خود ثبت‌نامی قبل را با قیمت ریسپکت 2 مقتیسه کرده و سپس اقدام بع تعویض خودرو نماید.قیمت سدان ریسپکت 1 میلیاردئ 106 میلایون تومان اعلام شده است.

بیشتر بخوانید: تاریخ عرضه خودروهای وارداتی برقی مشخص شد

جزئیات طرح تبدیل فیدلیتی و دیگنیتی به ریسپکت 2

بر اساس جزئیات این طرح اختیاری، آن دسته از مشتریان سامانه یکپارچه که موعد تحویل نوبت زمستان 1402 بوده‌اند، می‌توانند نسبت به تکمیل وجه و ثبت درخواست تغییر خودرو از فیدلیتی پرایم و دیگنیتی پرایم به ریسپکت۲ اقدام کنند.

مشتریان بهمن موتور برای این طرح اختیاری می‌توانند از ساعت 10 صبح ‌شنبه 25 فرودین ماه تا ساعت 24 پنج‌شنبه مورخ 13 اردیبهشت ماه با مراجعه به سامانه فروش این شرکت به آدرس bahman.iranecar.com از قسمت واریز وجه اقدام کنند.

جزئیات طرح تبدیل فیدلیتی و دیگنیتی به ریسپکت 2

موعد تحویل خودروی ریسپکت2 هفته اول مرداد ماه 1403 و قیمت آن یک میلیارد و 106 میلیون تومان است. این خودرو در دو رنگ سفید و مشکی برای متقاضیان قابل انتخاب خواهد بود.

گفتنی است؛ تکمیل فرآیند ثبت نام تنها به صورت آنلاین بوده و با ارسال پیامک به متقاضیان مرتبط اطلاع رسانی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درخصوص طرح تبدیل خودروهای بهمن موتور چیست؟ لطفاً نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر