coinex
راهنمای خرید تکراتو

5500 خودروی برقی در راه است ؛ عرضه خودروهای برقی به‌زودی

رئیس سازمان توسعه تجارت از ورود 5500 خودروی برقی به کشور خبر داد. او در ادامه عنوان کرد که عرضه خودروهای جدید ظرف چند روز آینده آغاز خواهد شد.

مهدی ضیغمی در جمع خبرنگاران ضمن اعلام خبر ورود 5500 خودرو، بیان کرد عرضه خودروهای برقی نیز به زودی انجام می‌شود. او در این باره توضیح داد:« بسیاری از افرادی که در سامانه ثبت نام کردند، منتظر هستند خودرو مورد علاقه‌شان وارد شود و به همین دلیل تاکنون از ۳۰ هزار نفر که در سامانه بودند، ۱۵ هزار نفر خودروی خود را انتخاب کردند.»

بیشتر بخوانید: طرح تعویض تاکسی های فرسوده با تاکسی برقی؛ رانندگان ثبت‌نام کنند

ضعیمی امروز در حاشیه نشست خبری ایران اکسپو ۲۰۲۴اعلام کرد:« تاکنون بیش از ۱۳ تا ۱۴ هزار خودرو در سامانه عرضه شده که افراد هم آن‌ها را انتخاب کردند، در حال حاضر خودروهای زیادی در گمرکات و مناطق آزاد هست. بیش از ۱۲ تا ۱۳ هزار خودرو دپو در مناطق آزاد و کشور هست که این خودروها فقط منتظر توافق‌های داخلی در وزارت صمت و بانک مرکزی هستند تا ترخیص شوند.»

وی افزود:« واردات خودروهای جانبازان هم فقط مربوط به سازمان توسعه تجارت نیست و کار سازمان در این رابطه انجام شده و منتظر هستیم بانک مرکزی مدل تخصیص ارز و بنیاد شهید هم گروه‌هایی که قرار است ارز بگیرند را مشخص کند.»

رئیس سازمان توسعه تجارت خاطر نشان کرد:« ظرف چند روز آینده اولین عرضه خودروهای برقی انجام خواهد شد، در حال حاضر نزدیک به ۵۵۰۰ خودروی برقی وارد شده که ظرف روزهای آینده عرضه خواهد شد.»

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص عرضه خودروهای برقی چیست؟لطفا دیدگاه خود را در بخش کامنت با تکراتو در میان بگذارید و اخبار روز را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر