coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

سامانه ثبت درخوست اینترنتی کارت سوخت به زودی معرفی می‌شود

هفته گذشته مشخص که درخواست کارت صورت فقط به صورت اینترنتی انجام خواهد شد. بر اساس اعلام مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی بنیاد تعاون فراجا به زودی سامانه ثبت درخوست اینترنتی کارت سوخت نیز معرفی خواهد شد.

اینترنتی شدن درخواست کارت سوخت سال گذشته مطرح شد، چند هفته پیش نیز مشخص شد که این تصمیم در حال اجراست. اکنون مهدی سیدهاشمی مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی بنیاد تعاون فراجا توضیحاتی را در خصوص سوالات بوجود آمده ارائه کرد.

بیشتر بخوانید: آیین نامه واردات خودروهای دست دوم به سرانجام رسید

هاشمی ضمن اشاره به راه اندازی سامانه ثبت درخوست اینترنتی کارت سوخت گفت:« شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از سال گذشته اعلام کرد که تصمیم دارد روند صدور درخواست کارت سوخت را اینترنتی کند و این یعنی چه مالکان خودروهای نوشماره و چه خودروهای دیگری که نیازمند کارت سوخت المثنی باشند، باید کارت سوخت خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند.»

وی افزود:«برای امنیت درخواست صدور کارت سوخت، تا زمانی که این اقدام در دفاتر پلیس +۱۰ انجام می‌شود مشکلی وجود ندارد، چراکه از اطلاعات کاربر کاملا محافظت می‌شود.»

بر اساس اعلام مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی بنیاد تعاون فراجا، همکاری فراجا با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به عنوان نخستین خدمت بین دستگاهی کلید خورده است. او می‌گوید:« جلساتی با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برگزار کردیم و هماهنگی‌های لازم انجام شده و بررسی های لازم انجام شده است و به جمع بندی خوبی رسیدیم و در نهایت در چند روز آینده این سامانه آماده و معرفی می‌شود که درپی آن روند صدور کارت سوخت نیز تسریع می‌شود.»

هاشمی در پایان خاطر نشان کرد:«این سامانه تولید شده توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی است و فراجا صرفا اطلاعات را با آنها تبادل می‌کند؛ یعنی هنگامی که فرد متقاضی در این سامانه درخواست خود  برای صدور کارت سوخت را ثبت می‌کند اطلاعاتش اخذ شده و برای پلیس ارسال می‌شود و پلیس این اطلاعات را بررسی  و صحت سنجی کرده و پس از آن تایید یا عدم تایید را به این سامانه اعلام می‌کند.»

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص سامانه ثبت درخوست اینترنتی کارت سوخت چیست؟ لطفا دیدگاه خود را در بخش کامنت با تکراتو در میان بگذارید و اخبار روز را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر