coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

آیین نامه واردات خودروهای دست دوم به سرانجام رسید

بررسی آیین نامه واردات خودروهای دست دوم از مدت ها پیش آغاز شده اما تاکنون نتیجه نهایی آن مشخص نبود. اکنون وزیر صمت توضیحاتی در این باره ارائه کرد و تکلیف این موضوع را روشن کرد.

وزیر صمت در خصوص زمان ابلاغ آیین نامه خودروهای دست دوم توضیح داد:« آیین نامه خودروهای کارکرده تصویب و به دولت ارسال شد، تا زمانی که این آیین نامه مراحل خود را طی نکند و ابلاغ نشود، من عملا کار دیگری نمی توانم انجام دهم.»

بیشتر بخوانید: هوش مصنوعی در ثبت تخلفات رانندگی به پلیس کمک می‌کند

عباس علی‌آبادی در حاشیه همایش ایران و چین که امروز برگزار شد تلکلبف آیین نامه جدید را مشخص کرده و ابهامات بوجود آمده را از میان برد. او می‌گوید:«در مورد خودروهای کارکرده دولت یک لایحه ای را به مجلس تقدیم کرد که تصویب شد و در بازگشت اش وزارت صمت متعهد به تهیه آیین نامه مربوطه شد.آیین نامه خودروهای کارکرده تصویب و به دولت ارسال شد، تا زمانی که این آیین نامه مراحل خود را طی نکند و ابلاغ نشود، من عملا کار دیگری نمی توانم انجام دهم.»

وزیر صمت ادامه داد:«تا زمانی که ابلاغیه نباشد نمی توانم سوالات را شما پاسخ دهم و باید منتظر باشم نظر دولت را دریافت کنم، چون نظر وزارت صمت به تنهایی قابل اجرا نیست و باید ببینیم دولت در مجموع با توجه به محدودیت ها و ظرفیت ها چه مصوبه ای می دهد. خواهش می کنم صبور باشید، به زودی این موضوع روشن می شود.»

وی در پایان عنوان کرد:«فرآیند استفاده از ظرفیت خودروهای کارکرده در مناطق آزاد و اقتصادی آماده و مصوبات در حال اجرا است. اگر شخصی پیشنهادی در این زمینه دارد می تواند به بخش مربوطه در معاونت حمل و نقل مراجعه کند.»

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر