coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

این نسخه فیک سایبرتراک است؛ تماشا کنید

فکرش را می کردید سایبرتراک هم نسخه‌ی فیک داشته باشد؟ باورش سخت اما ممکن است. در نمایشگاه خودرویی پکن در میان تمام جذابیت‌های پایان نیافتنی، نسخه فیک سایبرتراک هم توسط دانگ فنگ رونمایی شد.هرچند احتمال اینکه نسخه فیک سایبرتراک به تولید انبوه برسد کم است، با اینحال رونمایی از آن نشان‌دهنده‌ی علاقه‌ی چینی‌ها به تولیدات “نوآورانه” دارد. به همین دلیل می‌توان تعبیر کرد که چراکه نه، شاید هم روزی ما سایبر تراک تقلبی هم در بازار داشته باشیم.


بیشتر بخوانید:


مشخصات نسخه فیک سایبرتراک

از زمان معرفی سایبرتراک تسلا، انتظار ما برای دیدن نسخه‌های مشابه چینی وجود داشت و حالا این انتظار به واقعیت پیوسته است. به نظر می‌رسد که این پیکاپ بر پایهٔ پلتفرم الکتریکی دانگ فنگ ساخته شده و با قدرت 1305 اسب بخاری، ادعا می‌شود که حتی قوی‌تر از نسخه پرچمدار سایبرتراک تسلا است!

این نسخه فیک سایبرتراک است؛ تماشا کنید

طراحی این خودرو بر اساس الهام از سایبرتراک تسلا صورت گرفته است. این پیکاپ لبه‌های گردتری نسبت به سایبرتراک اصلی با آن بدنه‌ی زاویه‌دار و خشن دارد؛ بطور کلی با استفاده از مواد مختلف برای بدنه‌، از تفاوت‌های قابل توجهی نسبت به مدل تسلا برخوردار است. همچنین، ویژگی‌های منحصر به فردی مانند درهای عقب با قابلیت باز شدن متقارن، پله‌های جانبی برقی و روکش چرخ‌های آیرودینامیک، این خودروی چینی شده را به یک انتخاب جذاب در بازار تبدیل می‌کند.

این نسخه فیک سایبرتراک است؛ تماشا کنید

در کابین این پیکاپ، طراحی مدرنیته و شیکی وجود دارد که شامل یک فرمان مربع‌شکل و صفحه‌نمایش بزرگی است که تمام عرض داشبورد را پوشش می‌دهد. همچنین، صندلی‌های این خودرو از مواد با کیفیتی مانند فیبر کربن ساخته شده‌اند که به راحتی ترمیم می‌شوند و در عین حال ظاهر زیبا و مدرنیته‌ای را به کابین اضافه می‌کنند.

این نسخه فیک سایبرتراک است؛ تماشا کنید

بیشتر بخوانید: 

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر