coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

تعمیر انواع پرینتر در محل شما

زمانی که پرینتر شما خراب می شود و کارهایتان عقب می ماند، اچ پی تعمیر در کنار شماست. با درخواست تعمیر، تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل شما می رسانند. برای این که کار شما به عقب نیفتد در طول زمان تعمیر پرینتر، hp تعمیر برای شما یک پرینتر جایگزین ارسال می کند.

از آنجایی که هدف اچ پی تعمیر آرامش و رفاه مشتریان عزیز است و با توجه به اینکه جابجایی دستگاه های پرینتر کار پر زحمت و هزینه بر است، نمایندگی مرکز تخصصی hptamir خدمات فوری سرویس و تعمیر پرینتر در محل را برای شما عزیزان راه اندازی کرده است.

روال کار به این صورت است که، به محض تماس مشتری و وصل شدن به متخصص تعمیر پرینتر مربوطه، مدل پرینتر و آخرین زمان سرویس از مشتری پرسیده می شود و سپس ایرادی که سبب شده که با hptamir تماس بگیرند را عنوان می کنند، پس از آن، مسئول فنی تعمیر پرینتر، احتمالات و حدود قیمت تعمیر دستگاه را اعلام می نماید، در صورت تایید مشتری، صفیر، قطعات لازم جهت تعمیر چاپگر را در سریع ترین زمان ممکن با خود به محل مشتری برده و با بررسی دقیق پرینتر، علت خرابی را می یابد و در ادامه با تایید مشتری پرینتر را سرویس و قطعه معیوب را تعمیر و یا تعویض می نماید.

تعمیر پرینترهای hp در محل

خدمات تعمیر پرینتر hp در محل عموماً توسط تعدادی از شرکت‌های تعمیراتی ارائه می‌شود که متخصص در این زمینه هستند. این خدمات شامل تعمیر و نگهداری پرینترهای اچ پی در محل شما است، از جمله محل کار یا منزل.

تعمیر پرینتر اچ پی در محل:

 • راحتی: شما نیازی به حمل پرینتر خود به فروشگاه یا کارگاه تعمیرات ندارید؛ تکنسین به محل شما می‌آید.
 • صرفه‌جویی در زمان: شما نیازی به انتظار در صفوف طولانی در کارگاه تعمیرات ندارید؛ تکنسین به محل شما می‌آید در زمانی که برای شما مناسب است.
 • بررسی شرایط محیطی: تکنسین می‌تواند شرایط محیطی و اتصالات موجود در محل شما را بررسی کرده و بهترین راه حل را ارائه دهد.

قبل از انتخاب یک شرکت برای تعمیر پرینتر اچ پی در محل، اطمینان حاصل کنید که آنها دارای مجوزها، تجربه و تخصص لازم در این زمینه هستند تا بتوانند پرینتر شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند. همچنین، باید به اطمینان از استفاده از قطعات اصلی و خدمات با کیفیت توجه کنید.

تعمیر پرینتر در تهران

در hp تعمیر خدمات عیب یابی و تعمیر انواع مدل های پرینتر انجام می شود. واحد های تخصصی hp تعمیر تعمیرات پرینتر در تهران با داشتن تعمیرگاه مجهز ، خدمات قابل توجهی را در زمینه گارانتی و تعمیرات انواع ماشین های اداری، شامل تعمیرات پرینتر ، اسکنر ، دستگاه کپی، فکس و انواع دستگاه های چند کاره به کاربران گرامی ارائه می دهد. تعمیرات هریک از محصولات در واحدی مجزا به مشتریان ارائه می گردد و جهت تعمیرات هر محصول از متخصصین و مهندسین محصول مورد نظر بهره گرفته می شود.

تیم ما از تعمیرکاران با تجربه و ماهر به شما خدمات تعمیرات پرینتر در محل شما را ارائه می‌دهد. از مشکلات سخت‌افزاری تا مشکلات نرم‌افزاری، ما می‌توانیم همه‌ی نیازهای شما را برطرف کنیم.

سرویس پرینتر

تمیز کردن و سرویس پرینتر از موارد ضروری در نگهداری و مراقبت از دستگاه چاپگر شماست وگرنه با گذشت زمان مشکلات جزئی در دستگاه به وجود خواهد آمد که شما متوجه آنها نمی شوید اما به مرور زمان این مشکلات کوچک، تبدیل به نواقص و خرابی های جدی می شوند سبب خراب شدن چاپگر شما می گردند و شما را ناگزیر به مراجعه به تعمیرکار پرینتر می کنند. لذا تاکید ما در مراقبت از پرینتر انجام سرویس های دوره ای است.

زمان سرویس کردن پرینتر

استفاده زیاد از پرینتر سبب مستهلک شدن دستگاه می شود، مثلا وقتی که میبینید پرینتر شما هماننده روز های ابتدایی کیفیت چاپ خوبی ندارد، نشانی از استهلاک است و به شما می گوید نیاز به سرویس دارد. بنابراین باید سرویس پرینتر را قبل از اینکه دستگاه چاپگر شما از کار بیوفتد به صورت دوره ای و منظم انجام دهید و برای هر کاربر بسته به میزان استفاده اش، زمان سرویس پرینتر متفاوت خواهد بود.

اهمیت سرویس پرینتر در ادارات و سازمان ها

با توجه به تعدد وجود چاپگرها در سازمان ها و ادارات، سرویس پرینتر اهمیتی بیشتری پیدا می کند، چرا که کوتاهی در این موضوع سبب وارد امدن خسارات زیادی به سازمان شما می شود، اما در صورتی که روال سرویس پرینتر های خود را حفظ کنید، با یک بار اعزام تعمیرکار پرینتر به محل شما، کلیه چاپگرها چکاپ و سرویس می شوند و از بروز آسیب های جدی جلوگیری می شود.

تعمیر پرینتر اپسون

پرینترهای اپسون یکی از محبوب‌ترین و قابل اعتمادترین گزینه‌ها برای پرینتر های خانگی و تجاری هستند. برند اپسون پرینترهای متنوعی را تولید می‌کند که شامل مدل‌های پرینتر های اپسون جوهرافشان، پرنتر های اپسون لیزری، اسکنر و پرینتر های اپسون چندکاره می‌شوند. این پرینترها معمولاً با قابلیت‌ها و ویژگی‌های متفاوتی ارائه می‌شوند که به نیازهای مختلف کاربران پاسخ می‌دهند.

تعمیر انواع پرینتر در محل شما

Hp تعمیر، تعمیر پرینتر های اپسون شما را در سر تا سر تهران انجام می دهد. ما یک نمایندگی تعمیر پرینتر مجاز اپسون در تهران هستیم که در حدود 10 سال به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت داریم. نمایندگی اپسون در تهران شرکت hp تعمیر بیش از 50 تکنسین متخصص دارد.

تعمیر پرینتر اپسون در محل

از آنجایی که هدف اچ پی تعمیر آرامش و رفاه مشتریان عزیز است و با توجه به اینکه جابجایی دستگاه های پرینتر اپسون کار پر زحمت و هزینه بر است، نمایندگی اپسون hptamir خدمات فوری تعمیر پرینتر اپسون در محل را برای شما عزیزان راه اندازی کرده است.

روال کار به این صورت است که، به محض تماس مشتری و وصل شدن به متخصص تعمیر پرینتر اپسون، مدل پرینتر و آخرین زمان سرویس از مشتری پرسیده می شود و سپس ایرادی که سبب شده که با hptamir تماس بگیرند را عنوان می کنند، پس از آن، مسئول فنی تعمیر پرینتراپسون، احتمالات و حدود قیمت تعمیر دستگاه را اعلام می نماید، در صورت تایید مشتری، صفیر، قطعات لازم جهت تعمیر پرینتر اپسون شما را در سریع ترین زمان ممکن با خود به محل مشتری برده و با بررسی دقیق پرینتر، علت خرابی را می یابد و در ادامه با تایید مشتری پرینتر را سرویس و قطعه معیوب را تعمیر و یا تعویض می نماید.

تعمیر پرینتر جوهر افشان

پرینترهای جوهرافشان (inkjet printers) یکی از پرکاربردترین و محبوبترین انواع پرینترها در بازار هستند. این پرینترها به کمک قطره های کوچک جوهر، تصاویر و متون را روی کاغذ چاپ می‌کنند.

برخی از مزایای پرینترهای جوهرافشان عبارتند از:

 • کیفیت چاپ بالا، به ویژه برای چاپ تصاویر و عکس‌ها
 • هزینه چاپ پایین نسبت به پرینترهای لیزری
 • سرعت چاپ مناسب برای کاربران خانگی و کوچک
 • قابلیت چاپ روی انواع کاغذ، از جمله کاغذ عکس

تعمیر پرینتر جوهرافشان در محل

اگر با مشکلی در پرینتر جوهرافشان خود مواجه هستید، می‌توانید از خدمات تعمیر پرینتر جوهرافشان در محل hp تعمیر استفاده کنید. تعمیرکاران متخصص hp تعمیر به محل شما مراجعه کرده و مشکل را بررسی و برطرف می‌کنند.

برخی از خدمات تعمیر پرینتر جوهرافشان در محل عبارتند از:

 • بررسی و تمیز کردن سر چاپگر (پرینت هد): در صورت گرفتگی یا خرابی سر چاپگر، تعمیرکار آن را تمیز کرده و در صورت لزوم تعویض می‌کند.
 • تعویض کارتریج های جوهر: در صورت خشک شدن یا نشتی کارتریج‌ها، تعمیرکار آن‌ها را تعویض می‌کند.
 • رفع گیر کردن کاغذ: در صورت گیر کردن کاغذ در مسیر خروج، تعمیرکار مسیر را بررسی و تمیز می‌کند.
 • کالیبراسیون و تنظیم پرینتر: تعمیرکار پرینتر را کالیبره کرده و تنظیمات آن را بهینه می‌سازد.
 • بروزرسانی درایورها و نرم‌افزار: در صورت نیاز، درایورها و نرم‌افزار پرینتر را به‌روز می‌کند.

در صورت داشتن هر گونه سوال دیگری در رابطه با تعمیر پرینتر جوهرافشان، میتوانید به راحتی با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن تعمیر پرینتر شما را باگارانتی و پشتیبانی فوق العاده انجام دهیم.

هزینه تعمیر پرینتر در محل

از دغدغه های کاربران، هزینه تعمیر پرینتر در محل است، هزینه ایاب و ذهاب تعمیرات پرینتر شرکت ما رایگان بوده و تنها در موارد خاص و مسافت های طولانی این هزینه دریافت میگردد، برای اطلاع از هزینه قطعات و هزینه های سرویس پرینتر با کارشناسان hp تعمیر در تماس باشید.

عوامل موثر در هزینه تعمیرات پرینتر

 

 • نوع مشکلی که برای پرینتر به وجود آمده
 • میزان آسیبی که به این دستگاه وارد شده است
 • مدت زمانی که تعمیرکار باید به تعمیرات پرینتر بپردازد

گارانتی تعمیرات پرینتر در hptamir

از آنجا که پرینتر جز اقلام پر کاربرد در ادارات محسوب می شود لذا بحث سرویس گارانتی تعمیر تخصصی پرینتر در اینجا بسیار حائز اهمیت است بنابرای پیشنهاد می شود همواره کار تعمیر پرینتر خود را به شرکت های معتبر و متخصص که همواره دارای پشتیبانی پاسخگو هستند و خدمات پس از تعمیر دارند بسپارید چرا که اگر پرینتر شما به درستی تعمیر نشود و شما پس از مدت کوتاهی با همان مشکل روبه رو شوید، هیچ کس زیر بار تعمیر غیر حرفه ای پرینتر نرفته و شما را ملزم به پراخت هزینه مجدد خواهند کرد.

تعمیر انواع پرینتر در محل شما

خبر خوب آنکه نمایندگی های ما به عنوان مراکز معتبر، گارانتی تعمیرات پرینتر را به کاربران خود ارائه می دهد و با وجود این گارانتی، اگر پرینتری که توسط تیم ما تعمیر شده و دچار خرابی از همان ناحیه شود، بدون دریافت هزینه تعمیرات، پرینتر شما را مجددا تعمیر خواهیم کرد.

راهکارهای برطرف کردن مشکلات و خطاهای پرینتر بدون تماس با تعمیرکار پرینتر

چه کاربر خانگی باشید و یا حرفه ای، درصورتی که پرینتر شما به مشکل برخورد و امکان چاپ نداشته باشد این موضوع شما را ناراحت می کند و موجب بهم ریختگی کارهای روزمره و فعالیت کاری شما می شود. در این صورت نگران پرینتر خود نباشید، برخی از این مشکلات بدون نیاز به آموزش تخصصی و تعمرکار پرینتر قابل حل شدن می باشد. hp تعمیر برای رفع ایراد های رایج پرینترهای شما راهکارهایی پیشنهاد می کند.

نحوه رفع مشکلات رایج پرینتر بدون نیاز به تعمیر

اگر با چاپگر خود مشکل دارید ما راه حل های سریع و ساده ای را گردآوری کرده ایم که به شما کمک می کند تا 99 درصد از مشکلات کار با پرینتر را حل کنید

1- داشتن جوهر یا تونر مناسب برای پرینت

چاپگر شما مدتهاست که چاپ می کند و ناگهان وقتی کارتریج های جدید خود را قرار می دهید دیگر کار نمی کند. بررسی کنید که کارتریج جوهر یا تونر مناسب پرینتر خود را خریداری کرده اید. گاهی اوقات پیشنهادات یا چاپگرها ممکن است کمی گیج کننده باشند.

2- بررسی پرینتر در صورت گیر کردن کاغذ

گاهی اوقات کوچکترین پارگی در کاغذ یا جمع شدن مقداری گرد و غبار روی غلتک ها می تواند باعث ایجاد هشدار گیر کردن کاغذ توسط سنسور های پرینتر شود.

3- آپدیت کردن درایور پرینتر خود

چاپگرهایی مانند کارتریج جوهر و تونر دائما در حال تغییر و به روز رسانی هستند. برخی از پرینترها ممکن است از شما بخواهند آنها را بروز کنید. یا مواردی را که ممکن است مجبور باشید به صورت دستی انجام دهید، سفارش دهید. اگر مطمئن نیستید به چه درایوری ممکن است نیاز داشته باشید به وب سایت سازنده چاپگر خود بروید و به دنبال پرینتر خود بگردید. درایور در وب سایت لیست می شود. خب شما چند گزینه را تمام کرده اید شاید فقط جوهر یا کارتریج تونر باشد که شما 99درصد کارتریج اورجینال خرید کرده اید. اگر کارتریج صحیح را روی پرینتر خود نصب کرده باشید برای اولین بار کار می کنند. اگر کارتریج های جوهر قابل بازیابی یا نسخه سازگار را انتخاب کنید، باید 99% تخفیف را در زمان کار داشته باشید زیرا آنها توسط سازنده چاپگر ساخته نشده اند، بنابراین ممکن است با خطاهایی مواجه شوید.

4- بررسی سن پرینتر خود

پرینتر قدیمی ممکن است بیشتر از انچه فکر می کنید برای شما هزینه داشته باشد. تکنولوژی از نظر جوهر و چاپ پیشرفت کرده است. اگر مطمئن نیستید که چه چاپگری تهیه کنید، فقط برای بررسی به اطراف نگاهی بیندازید، به یاد داشته باشید که آخرین پرینتر شما بیش از 5 سال دوام آورده است، بنابراین بر اساس تعداد سالها چندین برابر سرمایه گذاری شماست. 99% مشکلات با خاموش کردن چاپگر و سپس جدا کردن پرینتر از برق حل می شود، این کار برق را قطع می کند و چاپگر را مجددا تنظیم می کند، بعد از چند دقیقه برگردید و دوباره آن را روشن کنید و برای چاپ مجدد سعی کنید.

5- بررسی کردن کارتریج های پرینتر جوهری یا پرینتر لیزری

اگر مشکلی کوچک و سطحی باشد یا کمرنگ چاپ شود و جوهر یا پودر پخش شود، شما با تعویض کاتریج پرینتر می توانید این مشکل را رفع نمایید.

6- چک کردن رم یا کارت حافظه ی چاپگر

اکثر مردم فکر نمی کنند که چاپگر یا پرینترشان فضای ذخیره سازی داشته باشد، اما باید این نکته را بدانید که دستگاه پرینتر باید فضایی را برای ذخیره سازی و سپس چاپ، داشته باشد، وقتی شما تعدادی پرینت زیادی را به چاپگر برای چاپ ارسال کنید و پرینت گرفته نشود، مشکل از حافظه یا رم پرینتر است در این صورت یا باید حجم فایل ارسالی را کم نموده یا دفعات پرینت را کاهش دهید، اگر چاپگر مجددا به مشکل برخورد، باید رم یا حافظه پرینتر را افزایش دهید.

 

7- بررسی و تمیز کردن سنسورهای پرینتر

اگر با مشکلات خیلی جزیی ولی ثابت و همیشگی مواجه هستید مرتبط با سنسورای چاپگر می باشد، با باز کردن درب پرینتر و بررسی کردن کاغذکش های دستی یا کاست (پیکاپ)، پی می برید که نیاز به تعویض دارد یا نه. اگر اینطور باشد شما نیازمند تعویض قطعه هستید در این صورت با متخصصین اچ پی تعمیر تماس بگیرید.

/

پایان رپورتاژ

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر